Úvod do mezinárodního práva veřejného

Úvod do mezinárodního práva veřejného - Herald Christia Scheu | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Herald Christia Scheu
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Úvod do mezinárodního práva veřejného.pdf


Chcete si knihu přečíst?Úvod do mezinárodního práva veřejného ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Herald Christia Scheu. Číst Úvod do mezinárodního práva veřejného Online je nyní tak snadné!

POPIS


Učebnice mezinárodního práva má za cíl poskytnout čtenářům přehled hlavních znaků současného mezinárodního práva. Kromě základních informací o pojmech a institutech mezinárodního práva zde čtenáři naleznou též odkazy na relevantní judikaturu mezinárodních soudních orgánů, jejíž znalost by měla být prohloubena v rámci seminářů a cvičení. Druhé a doplněné vydání osvědčené učebnice srozumitelným způsobem představuje základy mezinárodněprávního řádu a současně zohledňuje aktuální problémy, které souvisejí s rychle postupujícími procesy globalizace v oblastech ekonomie, technologie a komunikace. Učebnice je určena nejen odborné právnické komunitě, ale i studentům a zájemcům o mimoprávní obory.


... mezinárodního práva veřejného. Harald C ... Mezinárodní právo veřejné - Iuridictum ... ... PDF Úvod do mezinárodního práva soukromého ... mezinárodního práva veřejného. Harald C. Scheu | edice Instituce ... Učebnice mezinárodního práva veřejného od renomovaného autora oboru. Kniha je moderní učební pomůckou, využívající grafické prvky, jejichž účelem je maximálně usnadnit pochopení tématu. Je vhodná nejen pro studenty práv, ale také pro ... Úvod Výuka předmětu Úvod do soukromého a veřejného práva je koncipována tak, aby v jednotlivých kapitolách našel student vysvětleny teoretické základy jednotlivých oblastí práva, které jsou pro jeho studium a pozdější využití v praxi podstatné - jde o základní instituty Úvod do mezinárodního práva veřejného Autor: Scheu, Herald Christia Nakladatel: Auditorium EAN: 9788087284735 ISBN: 978-80-87284-73-5 Popis: 1× kniha, vázaná, 200 stran, česky Rozmě...SOUVISEJÍCÍ KNIHY