Ode dneška jsem školák!: Vzpomínkové album na můj první rok ve škole

Ode dneška jsem školák!: Vzpomínkové album na můj první rok ve škole - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ode dneška jsem školák!: Vzpomínkové album na můj první rok ve škole.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ode dneška jsem školák!: Vzpomínkové album na můj první rok ve škole ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Ode dneška jsem školák!: Vzpomínkové album na můj první rok ve škole Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vzpomínkové album pro každého prvňáčka. Až trochu povyrosteš, rád si zalistuješ svou vlastní knihou. A co v ní najdeš? Vzpomínky na tvé začátky ve školní lavici! Toto album zachycuje tvé první zážitky ve škole, tvá první psaná slova, tvé vlastní kresby školy, třídy, paní učitelky, blahopřání tvé rodiny a podpisy spolužáků. Kniha obsahuje spoustu volných stránek a čeká na to, až ji vyplníš svými kresbami. Tak pojďme začít! Co tě dnes ve škole potěšilo? S kolika dětmi ve třídě se už kamarádíš? Jak se jmenují? A který předmět máš nejraději?


...ka jsem školák!: Vzpomínkové album na můj první rok ve škole Nakladatel: Svojtka & Co ... Nejsem stará ponožka - Projekty z recyklovaného materiálu ... ... . 2019 Ode dneška jsem školák!: Vzpomínkové album na můj první rok ve škole je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Ode dneška jsem školák!: Vzpomínkové album na můj první rok ve škole na prazskamuzea1918-2018.cz > Ode dneška jsem školák! ... Toto album zachycuje tvé první zážitky ve škole, tvá první psaná slova, tvé vlastní kresby školy, třídy, paní učitelky, blahopřání tvé rodiny a podpisy spolužáků. Kniha obsahuje spoustu volných stránek a čeká na to, až ji vyplníš svými kresbami. ... Axioma muj prvni rok levně | Blesk zboží ... . Kniha obsahuje spoustu volných stránek a čeká na to, až ji vyplníš svými kresbami. ... (vzpomínkové album na můj ... Vzpomínkové album na můj první rok ve škole. autor neuveden. Info: Svoj...SOUVISEJÍCÍ KNIHY