Akt zrady

Akt zrady - Vince Flynn | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Vince Flynn
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Akt zrady.pdf


Chcete si knihu přečíst?Akt zrady ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vince Flynn. Číst Akt zrady Online je nyní tak snadné!

POPIS


V Georgetownu je překrásný podzimní den. Kandidáti Demokratické strany na úřad prezidenta a viceprezidenta pózují voličům a médiím před vládní rezidencí, ve které se právě koná mezinárodní bezpečnostní konference, na níž se sešli nejvýznamnější světoví myslitelé, aby diskutovali o otázkách ohrožujících bezpečnost jejich zemí. Standardní předvolební mumraj. Co nevidět se však mají otevřít brány pekel.Když se kolona prezidentského kandidáta Joshe Alexandera stane terčem teroristického útoku, celou zemi zachvátí panika. Dva týdny po útoku se Alexander stává vítězem voleb zásluhou všeobecných sympatií veřejnosti, nicméně útočníci nejsou dopadeni. Na první pohled se jedná o čin Al Kajdy, a to i přes nesmírné úsilí, které Spojené státy a jejich spojenci vynaložili na zničení teroristických buněk operujících na jejich území. Zatímco FBI a ostatní bezpečnostní složky rozjíždějí celosvětové pátrání po džihádistech, ředitelce CIA Irene Kennedyové a zvláštnímu agentu Skipu McMahonovi se dostává do rukou materiál s takovým destruktivním potenciálem, že vážně uvažují o jeho zničení, neboť vrhá stín podezření do nejvyšších politických míst. V ten okamžik na scénu vstupuje Mitch Rapp, muž natolik oddaný své věci, aby sledoval stopu až do skandálního rozuzlení. Jeho pátrání ho zavádí do přízračného světa nájemných vrahů, do nejzapadlejších koutů planety, aby jej nakonec přivedlo zpět do Wahingtonu, kde se pilíře moci otřesou až do svých základů.


...y se mně, podobně jako předchozí díly, četl dobře, měl dobrou dějovou linku ... Hledejte: vince flynn | Ulož.to ... . Politické hrátky byly, až do závěrečného finále, do příběhu dobře zakomponovány. BlackBlade. 3 05.08.2019. Akt zrady Autor: Flynn, Vince Nakladatel: BB art EAN: 9788073812454 ISBN: 978-80-7381-245-4 Originál: Act of Treason Překlad: Baroš, Radovan Popis: 1× kniha, vázaná, 336 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2008 (1. vydání) Akt antibody confirms silencing of Akt expression, while the p42 MAP kin ... AKT1 - Wikipedia ... . vydání) Akt antibody confirms silencing of Akt expression, while the p42 MAP kinase (Erk2) antibody is used to control for loading and specificity of Akt siRNA. Western blot analysis of extracts from NIH/3T3 cells, untreated or PDGF-treated (50 ng/ml) for the indicated times, using Phospho-Akt (Ser473) Antibody #9271 (upper) or Akt Antibody (lower). ... RAC-alpha serine/threonine-protein kinase is an enzyme that in humans is encoded by t...SOUVISEJÍCÍ KNIHY