Nahá oběť

Nahá oběť - John Sandford | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
John Sandford
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nahá oběť.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nahá oběť ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Sandford. Číst Nahá oběť Online je nyní tak snadné!

POPIS


Detektiv Lucas Davenport prožívá změny v osobním i profesním životě. Oženil se s lékařkou Weather, s níž už kdysi prožil milostný vztah, postavil nový dům a narodil se mu syn. Začal pracovat ve Státním kriminalistickém úřadu a je podřízen vrchní komisařce Rose Marii Rouxové, která si ho jako bývalá šéfová vzala s sebou, když přešla do státní sféry. Rouxová se stala hlavou Oddělení pro ochranu veřejnosti a spadá přímo pod guvernéra. Lucas má řešit případy, které jsou buď příliš komplikované, nebo politicky ošemetné, a mohly by ohrozit guvernérovu pověst. Tentokrát Lucase povolali do Brodericku, aby vyřešil případ dvou nahých oběšenců – bělošky Jane Warrové a černocha Deona Cashe. Ve spojitosti s touto dvojnásobnou vraždou napadne každého, že jde o lynč. Tohoto slova se guvernér děsí, neboť takový případ by mohl negativně ovlivnit jeho politickou kariéru. Lucas si vzal na pomoc přítele Dela, který taky opustil řady minneapoliské policie a odešel do Lucasova nového týmu. Čím déle vyšetřují pozadí zvláštních vražd, tím se jim zdá všechno spletitější. Konečně se jim podaří vypátrat vraha, ale situace se nenadále zkomplikuje a vše se vyvíjí úplně jinak, než Lucas předpokládal. Současně odhalí v městě další zločin a zkoumá, zda spolu oba případy nesouvisejí. Zlom nastává, když dojde k napadení další dvojnásobné vraždě. Pak začne přibývat mrtvých z řad obyvatel městečka. Situace je kritická a nebezpečí hrozí téměř každému, kdo znal první dvě oběti.


...ardon, bezbranná nahá dívka, která se má nedobrovolně stát další trofejí ... Kniha Nahá oběť - John Sandford | Dobré Knihy.cz ... . Lov právě začal. A na policejní nástěnce s pohřešovanými dívkami přibude možná další fotografie. Tahle slečna, která s naivní představou přijíždí do Nového Mexika, aby záhy skončila ve striptýzovém klubu, se ale pochopitelně nedá. Mnoho lidí z celého světa kvůli obavám z nákazy koronavirem přesunulo svůj život z ulic na internet a je na něm ještě víc času než dřív. Na sociálních sítích se celá řada celebrit chlubí tím, jak tráví necht ... Nahá Partička - YouTube ... . Na sociálních sítích se celá řada celebrit chlubí tím, jak tráví nechtěnou izolaci. Výjimkou není ani sexy modelka Demi Rose a její ... Kniha Nahá oběť Přidat komentář. ivoiro. 23.07.2018. Z knihy mám takový smíšený pocit. ... 14. kniha v sérii Lucas Davenport. O čem je kniha Nahá oběť? Detektiv...SOUVISEJÍCÍ KNIHY