Průvodce člověka klidnějším životem: Odhalená kabala

Průvodce člověka klidnějším životem: Odhalená kabala - Michael Laitman | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Michael Laitman
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Průvodce člověka klidnějším životem: Odhalená kabala.pdf


Chcete si knihu přečíst?Průvodce člověka klidnějším životem: Odhalená kabala ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Laitman. Číst Průvodce člověka klidnějším životem: Odhalená kabala Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kabala, vysvětlená modernímu člověku vynikajícím současným duchovním mistrem a autorem, nás dovede až k podstatě věcí, poskytne odpovědi na to, co člověka obecně zajímá, a vysvětlí, proč se nacházíme tam, kde jsme. Podle knihy Zohar se na konci 20. století objevila nová touha, jež je vyvrcholením všech předcházejících úrovní vývoje lidstva, je nejmocnější, její jedinečné rysy ji odlišují od ostatních a je podstatou duchovního růstu, jímž má každý z nás projít. V současné době svět posuzujeme pěti smysly, ale aby bylo toto posuzování správné, potřebujeme ještě šestý smysl. Rozvinout jej nám může pomoct i moudrost kabaly. Jejím využíváním můžeme změnit touhu po sebeuspokojování definovanou jako egoismus na touhu uspokojit celou přírodu (Stvořitele), jež je definovaná jako altruismus. Současná globální krize je krizí tužeb, a pokud použijeme moudrost kabaly k uspokojení největší touhy ze všech - touhy po duchovnosti – veškeré problémy se vyřeší automaticky, neboť jejich podstatou je to, co zažívají mnozí z nás – duchovní nespokojenost."


...Průvodce člověka klidnějším životem -- Odhalená kabala - Michael Laitman ... Průvodce člověka klidnějším životem - Michael Laitman ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... (odhalená kabala) Další popis zobrazit. Autor je současný přední kabalista. Jeho kniha ... Průvodce člověka klidnějším životem - Odhalená kabala - Michael Laitman. Kabala, vysvětlená modernímu člověku vynikajícím současným duchovním ... Eugenika » Průvodce člověka klidnějším životem ... . Kabala, vysvětlená modernímu člověku vynikajícím současným duchovním mistrem... Kabala, vysvětlená modernímu člověku vynikajícím současným duchovním mistrem a autorem, nás dovede až k podstatě věcí, poskytne odpovědi na to, co člověka obecně zajímá, a vysvětlí, proč se nacházíme tam, kde jsme. Podle knihy Zohar se na konci 20. století objevila no...SOUVISEJÍCÍ KNIHY