Aktivace božské síly: Světelná pomoc při přechodu do nového věku

Aktivace božské síly: Světelná pomoc při přechodu do nového věku - Eva-Maria Mora | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Eva-Maria Mora
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Aktivace božské síly: Světelná pomoc při přechodu do nového věku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Aktivace božské síly: Světelná pomoc při přechodu do nového věku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva-Maria Mora. Číst Aktivace božské síly: Světelná pomoc při přechodu do nového věku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ukazatel cesty do nového věku. Proměna vědomí dnešní doby v sobě skrývá šanci pro každého člověka. Abychom mohli po této cestě do nového věku kráčet se sebedůvěrou a radostně, je třeba mít ve svém nitru jasně daný směr. Známá autorka vede čtenáře k jejich vlastní prapůvodní spirituální síle - pomocí konktrétních rad, díky kterým budou schopni rozeznat a naplnit úkol své vlastní duše: - Jak mohou být životní zkoušky proměněny v příležitosti k osobnímu růst - Jak je možné chápat řeč života během všedního dne - Jak se zvyšuje vlastní energie na základě aktivace světelných kódů DNA tak, aby bylo dosaženo osobní transformace - Navíc také s archandělskými meditacemi a praktickými cviky a technikami pro změnu vědomí.


... božské síly: Světelná pomoc při přechodu do nového věku ... Paní Bovaryová PDF číst on-line ... . ... Aktivace božské síly Světelná pomoc při přechodu do nového věku. Přidat recenzi ... Aktivace božské síly Autor: Mora, Eva-Maria Nakladatel: Fontána EAN: 9788073369590 ISBN: 978-80-7336-959- Kniha: Aktivace božské síly -- Světelná pomoc při přechodu do nového věku Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Ukazatel cesty do nového věku Proměna vědomí dnešní doby ... Aktivace božské síly - Světelná pomoc při přechodu do ... ... . Ukazatel cesty do nového věku Proměna vědomí dnešní doby v sobě skrývá šanci pro každého člověka. Abychom mohli po této cestě do nového věku kráčet se sebedůvěrou a radostně, je třeba mít ve své...SOUVISEJÍCÍ KNIHY