Žijte lepší život: Osobní život Og Mandina; 17 zásad úspěchu

Žijte lepší život: Osobní život Og Mandina; 17 zásad úspěchu - Og Mandino | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Og Mandino
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Žijte lepší život: Osobní život Og Mandina; 17 zásad úspěchu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Žijte lepší život: Osobní život Og Mandina; 17 zásad úspěchu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Og Mandino. Číst Žijte lepší život: Osobní život Og Mandina; 17 zásad úspěchu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Og Mandino je významným světovým autorem, který vás může inspirovat. Ale kdysi býval pětatřicetiletým vyděděncem, který utratil posledních pár dolarů za sebevražednou zbraň. Nyní vůbec poprvé zábavně popisuje spásný proces, který během deseti let proměnil vyřízeného alkoholika v milionáře a šťastného muže. Og Mandino je jediný člověk, který může vyprávět tento potěšující příběh osobního triumfu - protože tohle je jeho vlastní pravdivý příběh. A teď může hluboce ovlivnit váš život.Zde jsou principy, které zásadně změnily život Oga Mandina, jeho sedmnáct zásad úspěchu. Tato jednoduchá, lehce následovatelná pravidla zahrnují spolehlivé recepty pro vnitřní růst a pro plnohodnotný každodenní život, které pracují za vás - právě tak jako pracovaly pro Oga Mandina. Můžete se vyhnout byť jen jedinému dalšímu dni strávenému pocity neúspěchu, zármutku, bídy, studu nebo sebelítosti. Tady je lepší cesta pro život, cesta, která Ogu Mandinovi doslova život zachránila - cesta, která vám může pomoci uskutečnit vaše sny.


...ijte lepší život - 17 zásad úspěchu - Og Mandino máte možnosť výhodne kúpiť na Literama ... GALERIE LÁSKA: ledna 2013 ... .sk. Vydal - Pragma. EAN: 9788073490911 ISBN: 80-7349-091-9 Žijte lepší život - Mandino Og - Og Mandino je významným světovým autorem, který vás může inspirovat. Ale kdysi býval pětatřicetiletým vyděděncem, který utratil posledních pár dolarů za sebevražednou zbraň. Nyní vůbec poprvé zábavně popisuje spásný p > Osobní růst > Smysl života > Žijte lepší život-20% sleva. Kniha: Žijte lepší život Autor: Og Mandino. Og Mandino je významným světovým autorem, kter ... Žijte lepší život - Mandino Og - knihkupectví Beletrie.eu ... . Kniha: Žijte lepší život Autor: Og Mandino. Og Mandino je významným světovým autorem, který vás může inspirovat. Ale kdysi býval pětatřicet...SOUVISEJÍCÍ KNIHY