Jmelí: Velký pomocník při léčbě rakoviny

Jmelí: Velký pomocník při léčbě rakoviny - G. Böhm, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
G. Böhm,
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Jmelí: Velký pomocník při léčbě rakoviny.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jmelí: Velký pomocník při léčbě rakoviny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor G. Böhm,. Číst Jmelí: Velký pomocník při léčbě rakoviny Online je nyní tak snadné!

POPIS


Rakovina -slovo, při jehož pouhém vyslovení zamrazí,a kterési většina lidíspojuje s neodvratitelnoujistotoukonce životní cesty.Její důsledky přitom nemusí být vždy tak hrozivéjak jsou naše zakořeněné představy. Existuje dokonce i reálná možnost, jak se před rakovinou chránit preventivně. Tyto schopnosti mají právě léky vyrobené ze jmelí , které při správném nasazení dokáží tuto nemoc i přemoci. Léčivé účinky jmelí jsou známé od pradávna. Používali ho již keltštídruidové , kteří jejnazývali rostlinou,obdařenoumagickými silami a v jejich řeči znamenal výraz projmelí „všeuzdravující“.Také například proseveroamerickéIndiányje jmelí dodnes posvátnou rostlinou. Výrobou léčebných preparátů ze jmelí a zejménajejich vhodným nasazenímpacientům se od již první poloviny minulého století začala detailně zabývat antroposofická medicína. Dlouhodobým používám těchto preparátů se podařilo vyvinout mimořádně účinné lékařské postupy , které dokáží velmi pozitivně podporovat konvenční léčbu rakovinya tímzvýšitšance pacientůna vyléčení V mnoha vyspělých západoevropských zemích jsou již tyto léky plně hrazeny zdravotními pojišťovnami a předepisujeje stále více lékařů. Autor této knihy, Dr. Wilkens, který působí jako lékařský ředitel Humboldt kliniky bavorském Bad Steben, dokázal detailně rozpracovat typologii podobností charakteru pacienta s charakteristickými vlastnostmi jmelí konkrétního stromu. Takto strukturovaný přístup při výběru nejvhodnějšího typu léku dokáže maximalizovat účinnost preparátů ze jmelí . Kniha je určena jak lékařům,tak i všem , kteří hledají cestu ke svému vyléčení. Mimořádně důležitá může být knihataké pro čtenáře ,kteřímají vrozené dispozice k propuknutí této nemoci. Preparáty ze jmelítotiž dokážou působit také preventivně!!! Základním principem léčby preparáty ze jmelí je zvýšení tělesné teploty , která následně stimulujesamoléčící síly. V nádoru samotném brzdí divoký růst rakovinných buněk, může také často způsobit jeho zmenšení, nebo dokonce úplné vymizení. Jmelí, stejně jako chemoterapie, ničí nádorové buňky – ale jeho výhodou je, že zdravé buňky a tkáně ochraňuje a pozitivně stimuluje celý imunitní systém. Potencuje tak konvenční onkologickou léčbu, během níž jsou pozorovány menší nežádoucí účinky a pacient se cítí výrazně lépe jak po psychické, tak fyzické stránce.


... velký pomocník při léčbě rakoviny ... Workshop - indikace jmelí - salf.cz ... . ... že extrakty ze jmelí zřetelně zvyšují kvalitu (pacientova) života: zlepšují spánek, chuť k jídlu, fyzickou výkonnost, snižují nežádoucí účinky chemo- a radioterapie, náchylnost k infekcím a depresivnímu ladění. Jmelí - velký pomocník při léčbě rakoviny; Jmelí - velký pomocník při léčbě rakoviny. 24.6.2019 / spolek Viscum Terapie jmelím je komplementární s konvenční medicínou, její metody však rozšiřuje. Lékař se při léčbě pacientů s r ... Jmelí - velký pomocník při léčbě rakoviny | KOSMAS.cz ... ... . Lékař se při léčbě pacientů s rakovinou nechává vést vědeckými poznatky, navíc však bere v úvahu ... Jmelí - velký pomocník při léčbě rakoviny. V souhře s konvenční léčbou je terapie jmelím pravděpodobně nejvýznamnější metodou, jak zbavit v budoucnu lidstvo hrůzy z onemocnění ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY