Hrdinka říká ano

Hrdinka říká ano - Meg Cabotová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Meg Cabotová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hrdinka říká ano.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hrdinka říká ano ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Meg Cabotová. Číst Hrdinka říká ano Online je nyní tak snadné!

POPIS


Meg Cabotová Hrdinka má problémy Deset věcí, na které Samantha Madisonová ještě není připravená: 10. Oslava svátku Díkůvzdání v Camp Davidu. 9. Se svým přítelem, prezidentovým synem Davidem. 8. Který by zřejmě rád posunul jejich vztah na další příčku. Nebo je lepší říct "level"? 7. Což Sam naprosto nečekaně vytroubí do světa v přímém přenosu na MTV. 6. Kde má vystoupit na podporu prezidentovy pochybné iniciativy na podporu rodiny, morálky a křižáckého tažení... ehm, proti nemanželskému sexu. 5. Vypořádat se s pravidelnou brigádou a šikanou v krámku jménem Potomac Video. 4. Když už má beztak na krku povinnosti dětské delegátky OSN (které mimochodem plní bez nároků na honorář). 3. Jezdit metrem a nechat se přepadat cestujícími s výkřiky, že je "ta zrzavá holka, co zachránila prezidenta", takže si pro pocit většího bezpečí aplikovala na vlasy slušivý přeliv Ebonitová půlnoc. 2. Vyměnit si role s úspěšnou starší sestrou, školní kráskou, která poprvé v životě usiluje o kluka, jemuž je úplně lhostejná. A úplně popořádku věc číslo jedna, na kterou šestnáctiletá Sam vůbec není připravená: 1. Na zjištění, že kurz "živého kreslení", který začala navštěvovat, znamená kreslení - ale přece nechcete všechno vědět dopředu! Nikdo se v romantických snech dospívajících Američanek zřejmě nevyzná líp než MEG CABOTOVÁ (1967). Rodačku z Indiany, která začínala jako řadová ilustrátorka a nyní si zásluhou úspěšných dívčích románů ročně přijde na milionové honoráře, proslavil především seriál o "manhattanské princezně" Mie Thermopolisové, potýkající se s vladařskými povinnostmi v nejmenovaném královstvíčku. Její příhody se dočkaly i filmové adaptace. KK dále autorce vydal románový cyklus Mediátor, v němž exceluje kalifornská středoškolačka Susannah Simonová. Cabotová ho začala psát pod pseudonymem Jenny Carrollová, nicméně úspěch série, ve které zamilovaná krotitelka prožívá hrůzostrašné techtle mechtle s Oním světem, autorku nakonec přiměl vrátit se k pravému příjmení a vyžádal si celkem šest svazků. Všední holčičí starosti na prahu dospělosti, okořeněné o svět celebrit a satirický náhled na něj, nabídl i román Hrdinkou snadno a rychle (2002, č. KK 2003). Patnáctiletá Samantha Madisonová v něm cestou z hodiny kreslení zachrání před atentátem prvního muže USA a poté se musí vyrovnávat s vlnou mediální popularity, kterou její chrabrý čin vyvolal. Samanthiny další osudy zachycuje kniha Hrdinka říká ano (2005). Meg Cabotová žije v New Yorku s manželem a kočkou Henriettou.


...rdinka říká ano Přidat komentář. Gallaxy ... Meg Cabotová | Knihy Dobrovský ... . 25.07.2019. Asi nejsme úplně cílová skupina, ale v té knize se prostě nic nedělo. ... Hrdinka říká ano Autor: Cabotová, Meg Nakladatel: Knižní klub EAN: 9788024220680 ISBN: 978-80-242-2068- Originál: Ready or Not: An All American Girl Novel Překlad: Jašová, Jana Popis: 1× kniha, vázaná, 208 stran, česky Rozměry: 13 × 20,5 cm Rok vydání: 2008 (1. vydání) O čem je kniha Hrdinka říká an ... Hrdinka říká ano - Meg Cabot - Megaknihy.cz ... . vydání) O čem je kniha Hrdinka říká ano? Pokračování knihy "Hrdinkou snadno a rychle" Deset věcí, na které není Samantha Madisonová připravená: 10. Trávení Díkuvzdání v Camp David. 9. Se svým klukem, synem prezidenta USA. 8. Který vypadá, že chce jejich vztah posunout na další úroveň. 7. Což Sam nechtěně řekne živě na ... H...SOUVISEJÍCÍ KNIHY