Žena a Muž

Žena a Muž - Anatolij Někrasov | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Anatolij Někrasov
DIMENZE
3,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Žena a Muž.pdf


Chcete si knihu přečíst?Žena a Muž ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anatolij Někrasov. Číst Žena a Muž Online je nyní tak snadné!

POPIS


"Ruský psycholog a filozof rozvíjí zajímavé úvahy o ženách a mužích, o manželství, rodičovství, sexualitě a vůbec všech možných formách těchto vztahů.Vše dokládá skutečnými příběhy, vyprávěním o vlastním životě i dialogy s různými osobami. Nebojí se vyslovovat názory, které se možná mnohým nebudou líbit, avšak právě ty lze brát jako zásah do černého... Interakce dvou tvůrčích energií, ženské a mužské, je základem úplně všeho na tomto světě. Vše, co je krásné, kvalitní a radostné, se rodí z lásky v páru. Stejný vztah – a tedy láska (či spíše její absence nebo pokřivení) – může za utrpení, války i jiné lidské tragédie. Zajímá vás, proč se ve světě a ve vašem životě dějí určité věci? Za vším hledejte ženu! Tato kniha vám pomůže pochopit, co je skutečná ženskost i mužskost a jak lze díky nim moudře vytvořit pár – muže a ženu, jimž náleží veškeré bohatství vesmíru."


...na je dospělý člověk samičího pohlaví ... ŽENA a MUŽ - Cestou k sebe… ... .Slovo žena se používá pro označení pohlaví člověka nebo role ve společnosti.Člověk opačného, tzn. samčího pohlaví je muž.Žena, která porodila dítě, je matka.Dítě samičího pohlaví je dívka, i když tento termín se užívá i pro mladé ženy.. Symbol pro planetu Venuše se zároveň také používá v biologii pro ... Třetí díl pořadu o dynamice vzahů mezi mužem a ženou a poradna k dotazům diváků. Jana a Jaroslav se zamýšlejí nad souča ... Partnerský horoskop: Žena Býk a muž Blíženec - Bozka.cz ... ... . Jana a Jaroslav se zamýšlejí nad současnými vztahy a hledají v rámci dialogu... Všechny informace o produktu Kniha Žena a muž v rodině - Ludmila Trapková; Vladislav Chvála; Pavla Loucká, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Žena a muž v rodině - Ludmila Trapková; Vladislav Chvála; Pavla Loucká. ŽENA A MUŽ. Letní transformační w...SOUVISEJÍCÍ KNIHY