A kde máš svůj nočník ty? Doma

A kde máš svůj nočník ty? Doma - Marie Vanderbemden | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Marie Vanderbemden
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
A kde máš svůj nočník ty? Doma.pdf


Chcete si knihu přečíst?A kde máš svůj nočník ty? Doma ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marie Vanderbemden. Číst A kde máš svůj nočník ty? Doma Online je nyní tak snadné!





POPIS


Tato vtipná a hravě ilustrovaná knížka je ideální učební pomůckou pro rodiče, jejichž děti se právě učí na nočník. Pomůže dítěti pochopit, že čurání a kakání je přirozenou součástí života a že chodit na nočník nebo na záchod je snadné. Děti se budou bavit při prohlížení ilustrací a zjišťování, kam jejich domácí zvířátka chodí vykonávat svou potřebu. Ať už na nočníku, nebo třeba při usínání po obědě, s touhle knížkou bude velká legrace!


...arie Vanderbemden, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze A kde máš svůj nočník ty? Doma - Marie Vanderbemden ... A kde máš svůj nočník ty? Doma Svojtka & Co. s. r. o. ... . Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. ... A kde máš svůj nočník ty? Doma Autor: Vanderbemden, Marie Nakladatel: Svojtka & Co. EAN: 9788025625439 ISBN: 978-80-256-2543-9 Originál: Et-toi, c'est qoui ton petit pot? Á la maison Překlad: Vyskočil, Josef Ilustrace: Vanderbemden, Marie Popis: 1× kniha, lepená, 12 stran, česky Rozměry: 13 × 13 cm Rok vydání: A kde máš svůj nočník ty? Doma. ... Pomůže dítěti pochopit, že čurání a kakání je přirozenou součástí života a že chodit na nočník nebo na záchod je s ... Kniha: Doma - A kde máš svoj nočník ty? (Marie ... ... . ... Pomůže dítěti pochopit, že čurání a kakání je přirozenou součástí života a že chodit na nočník nebo na záchod je sna...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY