100 faktu, které musíš znát - Jídlo

100 faktu, které musíš znát - Jídlo - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
100 faktu, které musíš znát - Jídlo.pdf


Chcete si knihu přečíst?100 faktu, které musíš znát - Jídlo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst 100 faktu, které musíš znát - Jídlo Online je nyní tak snadné!

POPIS


Víte, že lidé snědí více žraloků než žraloci lidí? Nebo že ovoce durian páchne tak, že je v některých vlacích a autobusech zakázané? Proč voda v zelené sklenici chutná chladněji? A které koření je dražší než stříbro i zlato? V této knížce, kterou sestavil tým potravinových expertů, najdete mnoho překvapivých informací o jídle. Je psána i ilustrována nanejvýš vtipně a názorně a je to přímo ideální četba pro všechny milovníky gastronomie i příznivce zdravé stravy. Číst si o jídle ještě nikdy nebylo zábavnější. Ale pozor, nedoporučujeme číst na lačno!


... informace o produktu Kniha Jídlo - 100 faktů, které musíš znát, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Jídlo - 100 faktů, které musíš znát ... 100 faktů, které musíš znát Lidské tělo - | Kniha na Alza.cz ... . Objednávejte knihu Jídlo - 100 faktů, které musíš znát v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků 100 faktů, které musíš znát - Jídlo. Alice James a Jerome Martin. Listovat. Nejzajímavější fakta o jídle a potravinách shromážděná v jediné knížce pro všechny milovníky gastronomie i příznivce zdravé stravy. Věk 9+ Kniha ... Jídlo - 100 faktů, které musíš znát | MALL.CZ ... . Listovat. Nejzajímavější fakta o jídle a potravinách shromážděná v jediné knížce pro všechny milovníky gastronomie i příznivce zdravé stravy. Věk 9+ Kniha je skladem. Hledáte 100 faktů, které musíš znát - Jídlo od neuveden? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst....SOUVISEJÍCÍ KNIHY