Velké čištění zubů v ZOO

Velké čištění zubů v ZOO - Sophie Schoenwaldová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Sophie Schoenwaldová
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Velké čištění zubů v ZOO.pdf


Chcete si knihu přečíst?Velké čištění zubů v ZOO ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sophie Schoenwaldová. Číst Velké čištění zubů v ZOO Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zvířátka se rozhodla, že si přestanou čistit zuby, a tak se kolem zoo šíří nepěkný puch. S tím se musí něco udělat – rozhodne ředitel Alfréd Prudký a vyšle ježka Ignáce na životní misi. S pastou na zádech a odvahou v srdci se Ignác vydává do výšky za paní žirafou, do hloubky ke žraločím zubům i do střežené klece ke králi zvířat lvovi. Během své mise zjišťuje, že čištění zubů je nejen zábava, ale taky pořádné dobrodružství.


...ištění zubů v ZOO Sophie Schoenwaldová ... E-kniha: Velké čištění zubů v ZOO | Knihy.ABZ.cz ... ... Během své mise zjišťuje, že čištění zubů je nejen zábava, ale taky pořádné dobrodružství. 199 Kč 249 Kč - ušetříte 50 Kč (20 %) Skladem. Detailní informace; Uživatelské hodnocení ... Kniha Velké čištění zubů v ZOO Přidat komentář. broskev28. 3 27. března. Já jsem byla spokojená - zato Ignác už asi méně, jak připomínají mnohé komentáře. ... Tibetan Music, Healing Music, Relaxati ... Soutěž o knihu Velké čištění zubů v ZOO | Vaše soutěže ... . ... Tibetan Music, Healing Music, Relaxation Music, Chakra, Relaxing Music for Stress Relief, 2853C - Duration: 6:00:22. Yellow Brick Cinema - Relaxing Music Recommended for you Velké čištění zubů v ZOO je výborná kniha! Skvělý nápad pro příběh, úžasně napsané, nechybí jí vtip, hlavními hrdinami jsou zvířá...SOUVISEJÍCÍ KNIHY