Sto kreseb odněkud

Sto kreseb odněkud - Jaroslav Róna | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Róna
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Sto kreseb odněkud.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sto kreseb odněkud ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Róna. Číst Sto kreseb odněkud Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jaroslav Róna není pouze autorem monumentálních soch a velkých pláten, jak jej v posledních letech vnímá veřejnost. Rád se věnuje také kresbě a ilustracím (vzpomeňme na jeho podání povídek E. A. Poea v souboru Démon zvrácenosti nebo autentický pohled do světa Orwellova románu Devatenáct set osmdesát čtyři). Tento konkrétní knižní soubor představuje Rónovy „zápisky z cest“, které vznikají ve chvílích autorovy relaxace a můžeme je označit třeba termínem poloautomatická kresba. Přes jejich zdánlivou nahodilost v nich však Jaroslava Rónu poznáváme zcela bezpečně. Objevují se na nich stejně tak jeho oblíbené motivy, jako jeho specifický smysl pro humor. Rónovy kresby – mnohem subtilnější než ostatní dílo – jsou vhledem do autorova podvědomí, poodkrytím pomyslné pokličky nad tyglíkem jeho mysli. Vzhledem k jejich rozměrům k nim nacházíme cestu snáze než k Rónovým velkým plastikám.


...seb odněkud Jaroslav Róna. Koupit. 2.498,-SKLADEM ... Jaroslav Róna: Kresby odjinud/Drawings from Elsewhere ... ... . Jaroslav Róna není pouze autorem monumentálních soch a velkých pláten, jak jej v posledních letech vnímá veřejnost. Rád se věnuje také kresbě a ilustracím (vzpomeňme na jeho podání povídek E. A. Poea v souboru Démon zvrácenosti nebo autentický pohled do světa ... Sto kreseb odněkud Jaroslav Róna Nakladatel: Argo 2019 Sto kreseb odněkud. Jaroslav Róna; rok vydání - 2019. Koupit v Kos ... Nakladatelství Argo - Videos | Facebook ... . Jaroslav Róna; rok vydání - 2019. Koupit v Kosmasu Doporučená cena je 498 K č. Jaroslav Róna není pouze autorem monumentálních soch a velkých pláten, jak jej v posledních letech vnímá veřejnost. ... Sto kreseb odněkud. Jaroslav Róna. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY