To si piš! ... a kresli taky 2: Tvůrčí psaní a kreslení pro všechny

To si piš! ... a kresli taky 2: Tvůrčí psaní a kreslení pro všechny - Kateřina Hošková, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Kateřina Hošková,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
To si piš! ... a kresli taky 2: Tvůrčí psaní a kreslení pro všechny.pdf


Chcete si knihu přečíst?To si piš! ... a kresli taky 2: Tvůrčí psaní a kreslení pro všechny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateřina Hošková,. Číst To si piš! ... a kresli taky 2: Tvůrčí psaní a kreslení pro všechny Online je nyní tak snadné!

POPIS


Rádi píšete i kreslíte? Dobrodružství na vás čeká doslova na každém rohu? Pak je tato tvůrčí kniha právě pro vás. Jedinečným způsobem totiž propojuje tvůrčí psaní a kreslení. Je určena všem, kteří milují příběhy, pohádky, komiks, výpravy do tajemných dálek a cestyza dobrodružstvím vlastní fantazie. Volně provázané dvojstrany obsahují příběhy, které vás podnítí k tvoření: malování i psaní a mnoha dalším věcem. Hodí se jak pro děti, tak pro dospělé, k samostatnému i společnému tvoření.


...ato tvůrčí kniha právě pro vás. Jedinečným způsobem totiž propojuje tvůrčí psaní a kreslení ... To si piš! ... a kresli taky - Jaroslava Kučerová ... ... . Je určena všem, kteří milují příběhy, pohádky, komiks, výpravy do tajemných dálek a cesty za dobrodružstvím vlastní fantazie. To si piš!...a kresli taky 2: Tvůrčí psaní a kreslení pro všechny...To si piš!...a kresli taky 2 Autor: Hošková, Kateřina a Kučerová, Jaroslava Nakladatel: Hošková Kateřina EAN: 9788027053421 ISBN: 978-80-270-5342-1 Popis: 1× kniha, brožovaná, 104 stran, česky Název: To si piš!...a kresli taky - Tvůrčí psaní a kreslení pro všechny. Autor: Kučerová Jaroslava, Hošková Kate ... Kniha: To si piš! ... a kresli taky 2 | Knihy.ABZ.cz ... ...a kresli taky - Tvůrčí psaní a kreslení pro všechny. Autor: Kučerová Jaroslava, Hošková Kateřina, Titul je zařazen do žánrů: Neknižní zboží › Kreativita; Děti do 10 let › Pracovní sešity, kreativita; Děti nad 10 let › Pracovní se...SOUVISEJÍCÍ KNIHY