Peppa Pig - První slova: Česky + anglicky

Peppa Pig - První slova: Česky + anglicky - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Peppa Pig - První slova: Česky + anglicky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Peppa Pig - První slova: Česky + anglicky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Peppa Pig - První slova: Česky + anglicky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Poznávej svět s prasátkem Peppou a jejími kamarády! Objevíš ve velkém obrázku míč? Jak se řekne anglicky medvídek? A jak helma? Kam se schovala malá myška? Právě držíte v rukou knihu, s jejíž pomocí si vaše dítě rozšíří slovní zásobu, procvičí si soustředění, zdokonalí komunikaci a posílí schopnost koncentrace. Na stránkách rozdělených tematicky do šesti okruhů z dětem důvěrně známého světa najdete spoustu slovíček, česky a anglicky. Poté, co si je dítě osvojí, může je hledat ve velkých obrázcích.


...g - První slova Česky + anglicky kolektiv ... Jak se rekne anglicky brusinka levně | Mobilmania zboží ... . 2,0 ( 1) Poznávej svět s prasátkem Peppou! Poznávej svět s prasátkem Peppou a jejími kamarády! Objevíš ve velkém obrázku míč? Jak se řekne anglicky medvídek? A jak helma? Kam se schovala malá myška? Právě držíte v rukou knihu, s jejíž pomocí si vaše dítě ... Peppa Pig - První slova Česky + anglicky. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení F ... Prasátko Pepina(peppa) česky malování nové příběhy ... ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Peppa Pig - První slova Česky + anglicky kolektiv. Poznávej svět s prasátkem ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY