Love Story: Victoria & David Beckhamovi: Milostné příběhy slavných

Love Story: Victoria & David Beckhamovi: Milostné příběhy slavných - Andrew Morton | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Andrew Morton
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Love Story: Victoria & David Beckhamovi: Milostné příběhy slavných.pdf


Chcete si knihu přečíst?Love Story: Victoria & David Beckhamovi: Milostné příběhy slavných ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Andrew Morton. Číst Love Story: Victoria & David Beckhamovi: Milostné příběhy slavných Online je nyní tak snadné!

POPIS


Patří už od konce 90. let 20. století k nejsledovanější britské dvojici. Posh a Becks, jak je důvěrně nazývají novináři i fanoušci – jsou jedním z nejhvězdnějších současných párů, a to nejen ve Velké Británii, ale doslova po celém světě. Ano, jde o slavnou Spice Girl a populárního fotbalistu. Jeden z nejznámějších životopisců Andrew Morton nás provází na téměř 300 stránkách krok za krokem jejich životem. Najdete zde téměř vše: jejich dětství, zájmy, svět hudební i fotbalový, ale především svět šoubyznysu i s nastíněním, jak to v něm chodí a kdo má šanci uspět. Dozvíte se o šťastných chvílích a poznáte i skandály a aféry; vztahy současné i minulé, rodinný život, potomstvo…vše dovedeno až do jara 2007!I každý sám by se hřál na výsluní: ona jakožto členka úspěšné dívčí skupiny, on jako skvělý fotbalista a pohledný mladík z plakátů. Ale spolu vytvořili jedinečnou dvojici: Posh a Becks, které lidé buďto obdivují, nebo zatracují, ale rozhodně je nepřejdou bez povšimnutí.


...ry: Victoria & David Beckhamovi Autor: Morton, Andrew Nakladatel: Albatros EAN: 9788000020662 ISBN: 978-80-00-02066-2 Originál: The Beckhams Překlad: Lžička, Milan Popis: 1× kniha, brožovaná, 292 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2008 (1 ... Výsledky hledání výrazu Brož I | Antikvariát Počta ... . vydání) Inzerát Victoria a David Beckhamovi v okrese Olomouc, cena 40Kč, od Miloslav na Sbazar.cz. Popis: Victoria a David Beckhamovi Love Story milostné příběhy slavných. V dobrém stavu jako nová, osobně nebo poštou, poštovné 50 Kč obyčejně, 66 Kč doporučeně. Love Story: Victoria & David Beckhamovi: Milostné příběhy slavných Andrew Morton kniha. ... Nová pravidla marketingu a PR David Meerman Scott pdf ulozt ... Kraus chylkova roden - vše o tématu - Blesk ... . V dobrém stavu jako nová, osobně nebo poštou, poštovné 50 Kč obyčejně, 66 Kč doporučeně. Love Story: Victoria & David Beckhamovi: Milostné příběhy slavných Andrew Morton kniha. ... Nová pravidla marketingu a PR David Meerman Scott pdf ulozto. ... pramenů i z poznatků současné archeologie. Soubor zahrnuje pověsti od příchodu Slovanů do Čech, přes příběhy o Bivojovi, L...SOUVISEJÍCÍ KNIHY