Velké dobrodružství Čtyřlístku

Velké dobrodružství Čtyřlístku - Jaroslav Němeček | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Němeček
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Velké dobrodružství Čtyřlístku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Velké dobrodružství Čtyřlístku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Němeček. Číst Velké dobrodružství Čtyřlístku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na kraji Třeskoprsk, v malém domku, bydlí čtyři kamarádi. Fifinka, Pinďa, Bobík a Myšpulín u táborového ohně vzpomínají na dobrodružství, která zažili v uplynulém roce. Každý z hrdinů vypráví příběh, který považuje za úplně nejlepší. S Pinďou zažijeme povedený horolezecký výlet na Ďáblův palec, s Myšpulínem napínavé pátrání po ukrutném Vlkodlakovi, s Bobíkem fantastickou cestu do vesmíru a s Fifinkou vánoční návštěvu u malých čertíků. Čí příběh bude nejkrásnější? Originální příběh z filmu jako AUDIOKNIHA.


...e mi příčí vzít Velké dobrodružství Čtyřlístku na milost coby obstojnou českou alternativu k zahraničním animovaným pohádkám ... Čtyřlístek e-shop. DVD Velké dobrodružství Čtyřlístku ... .___Ano, čtyři příběhy, z nichž film sestává, jsou krátké, rychlé, barevné a relativně vkusné (a dva z nich apelují na ekologické svědomí diváků), animace zachovává poetiku ... Velké dobrodružství Čtyřlístku Licensed to YouTube by Supraphon (on behalf of SUPRAPHON a.s.); Muserk Rights Management, and 1 Music Rights Societies Fifinka, Pinďa, Bobík a Myšpulín u táborového ohně vzpomínají na dobrod ... Velké dobrodružství Čtyřlístku DVD od 149 Kč - Heureka.cz ... .s.); Muserk Rights Management, and 1 Music Rights Societies Fifinka, Pinďa, Bobík a Myšpulín u táborového ohně vzpomínají na dobrodružství, která zažili v uplynulém roce. Každý z hrdinů vypráví příběh, který považuje za úplně ... Zažijte dobrodružství s kamarády Fifinkou, Bobíkem, Pinďou a Myšpulínem. Huráááá za zážitky. Velké dobrodruž...SOUVISEJÍCÍ KNIHY