Moje první zahrádka

Moje první zahrádka - Martina Drijverová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Martina Drijverová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Moje první zahrádka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Moje první zahrádka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martina Drijverová. Číst Moje první zahrádka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Víte, jak vypěstovat řeřichu? Jak správně pečovat o dýni? Nebo jestli vám může doma vyrůst avokádo? Zahradníci Adámek a Evička prozradí dětem všechny své prověřené tipy, zajímavosti i postupy, se kterými se při zahradničení mohou setkat. Poradí, jaké nástroje používat při sázení bylinek nebo jaké ovoce a zeleninu si hravě vypěstovat v domácích podmínkách. Malí i velcí zahradníci tak zjistí, že vlastní zahrádka může být nejen k snědku, ale i pro radost!


...ní zahrádka; Listování v knize Moje první zahrádka Knížka, která udělá z každého malého čtenáře zahradníka! Martina Drijverová ... Moje první zahrádka - Martina Drijverová — Kniha.cz ... . Praktické rady a originální nápady pro malé zahradníky s názornými ilustracemi Daniely Horáčkové ... Moje první zahrádka rozvíjí rané stavitelské dovednosti tím, že batolata skládají kostky na sebe, aby jejich květiny rostly, s výběrem ze slunečnic, rajčátek, mrkviček a brambor. Moje první zahrádka rozvíjí stavitelské dovednosti tím, že děti skládají kostky na sebe, aby jejich květiny rostly, s výběrem ze s ... Předplatné časopisu Moje zahrádka - SEND.CZ ... . Moje první zahrádka rozvíjí stavitelské dovednosti tím, že děti skládají kostky na sebe, aby jejich květiny rostly, s výběrem ze slunečnic, rajčátek, mrkviček a brambor ... Moje první zahrádka Knížka, která udělá z každého malého čtenáře zahradníka! ... Malí i velcí zahradníci tak zjistí, že vlastní zahrádka může...SOUVISEJÍCÍ KNIHY