Ve vzpomínkách své rodiny

Ve vzpomínkách své rodiny - Jan Čep | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Čep
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ve vzpomínkách své rodiny.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ve vzpomínkách své rodiny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Čep. Číst Ve vzpomínkách své rodiny Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha je věnována životu a tvorbě jedné z nejvýraznějších osobností české literatury 20. století. Doplňuje obraz, který byl dosud tvořen soubory Čepovy korespondence, monografiemi a studiemi o jeho díle. Ojedinělost svazku spočívá v tom, že autory memoárových textů jsou zde výhradně členové Čepovy rodiny (sestry Anna, Anděla, Žofie a Ludmila, bratr Václav, synovec Václav, neteř Alena a dcera Klára). Na hlavní část knihy navazuje text Michala Bauera Nejkřehčí linky tajemství, v němž je reflektována Čepova tvorba. Součástí knihy je i rozsáhlý soubor unikátních fotografií, na nichž je zachycen Jan Čep od dětství až do stáří, členové jeho rodiny i Čepovi přátelé. Editorem svazku je literární historik Michal Bauer, docent Filozofické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, autor řady studií publikovaných v České republice i v zahraničí, autor knih Ideologie a paměť, Tíseň tmy, Z každého z nás postupem let něco zmizí (s Jiřím Kolářem) a Architektura paměti.


...ř ve vzpomínkách has 713 members. Laskavým přístupem pana Josefa Štolfy mi byl zpřístupněn archiv fotografií jeho otce, obecního fotografa ... Ve vzpominkach - taien.cz ... .... Ve vzpomínkách své rodiny Autor: Čep, Jan Nakladatel: Torst EAN: 9788072153121 ISBN: 978-80-7215-312-1 Popis: 1× kniha, vázaná, 228 stran, česky Rozměry: 11 × 19 cm Rok vydání: 2007 (1. vydání) Podobné fráze: marie vasova ve vzpominkach, ve vzpominkach sve rodiny, mnichov ve vzpominkach pametniku kol, ostrava ve vzpominkach zarsky bohuslav, mnichov ve vzpominkach pametniku neuveden, ostrava ve vzpominkach bohuslav zarsky, bohuslav zarsky ostrava ve vzpominkach, clay eva ve vzpominkach radisty skupiny, tomas bata ve vzpominkach ... Jan Čep ve vzpomínkách své rodiny 2007; Automatická madona - Antologie Skupiny Ra 2013; Ideologie a paměť: Literatura a instituce na přelom ... Kniha: Ve vzpomínkách své rodiny - Jan Čep | Knihy.ABZ.cz ... ... Jan Čep ve vzpomínkách své rodiny 2007; Automatická madona - Antologie Skupiny Ra 2013; Ideologie a paměť: Literatura a instituce na přelomu 40. a 50. let 20. století 2003; všec...SOUVISEJÍCÍ KNIHY