Umění a metafyzika

Umění a metafyzika - Václav Navrátil | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Václav Navrátil
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Umění a metafyzika.pdf


Chcete si knihu přečíst?Umění a metafyzika ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Navrátil. Číst Umění a metafyzika Online je nyní tak snadné!

POPIS


V pozůstalosti významného českého filosofa Václava Navrátila (1904–1961), z jehož díla nakladatelství Torst již vydalo obsáhlý výbor O smutku, lásce a jiných věcech, autora pohybujícího se ve svých textech na pomezí filosofie, krásné literatury a teorie moderního umění, zůstala zásadní nevydaná práce s názvem Umění a metafyzika, napsaná ve čtyřicátých letech 20. století. K vydání ji připravil, dalšími dochovanými textovými fragmenty doplnil a zasvěceným edičním komentářem a doslovem opatřil historik a teoretik umění Kamil Nábělek. Jde o zcela mimořádný a v českém kontextu ojedinělý text na pomezí teorie umění a filosofie, který se ke čtenářům dostává vůbec poprvé více než sedmdesát let po svém vzniku.


...a metafyzika Autor: Navrátil, Václav Nakladatel: Torst Technická univerzita v Liberci EAN: 9788072155743 ISBN: 978-80-7215-574-3 Popis: 1× kniha, brožovaná, 256 stran, česky Rozměry: 14,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2018 (1 ... metafyzika - utheraptor ... . vydání) Jde o zcela mimořádný a v českém kontextu ojedinělý text na pomezí teorie umění a filosofie, který se ke čtenářům dostává vůbec poprvé více než sedmdesát let po svém vzniku. Umění a metafyzika Václav Navrátil. 299 Kč ... V pozůstalosti významného českého filosofa Václava Navrátila (1904-1961), z jehož díla nakladatelství Torst již vydalo obsáhlý výbor O smutku, lásce a jiných ... PDF 5. Aristotelova metafyzika - Masaryk University ... . Umění a metafyzika Václav Navrátil. 299 Kč ... V pozůstalosti významného českého filosofa Václava Navrátila (1904-1961), z jehož díla nakladatelství Torst již vydalo obsáhlý výbor O smutku, lásce a jiných věcech, autora pohybujícího se ve svých textech na pomezí filosofie, krásné literatury a teorie moderního umění, zůstala zásadní nevydaná práce s názvem Umění a metafyzika, napsaná ve čtyřicátých ... Kantova praktická metafyzika-- autor: Síkora Ond...SOUVISEJÍCÍ KNIHY