Clash: Smrt nebo sláva

Clash: Smrt nebo sláva - Pat Gilbert | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Pat Gilbert
DIMENZE
9,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Clash: Smrt nebo sláva.pdf


Chcete si knihu přečíst?Clash: Smrt nebo sláva ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pat Gilbert. Číst Clash: Smrt nebo sláva Online je nyní tak snadné!

POPIS


Z londýnské punkové scény konce 70. let vzešla jediná celosvětově úspěšná kapela s miliony prodaných desek, The Clash. Muzika, kterou hráli – směsice punk rocku s reggea, ska, funku, jazzu, soulu i hip-hopu – odrážela neklid své doby: zklamání ze selhání kulturní revoluce 60. let, zájem o sociální problémy či fascinaci světovými událostmi. Gilbertova kniha nabízí pohled na celou řadu hlavních aktérů – spolupracovníků, producentů, přátel i fanoušků, ale především vypovídá o členech The Clash. Poprvé tak lze nahlédnout do zákulisí jejich desetileté dráhya zevrubně se seznámit se všemi událostmi spojenými s děním v kapele od jejího počátečního působení na londýnské punkové scéně až po její definitivní rozpad a předčasnou smrtí Joea Strummera, stejně jako s osudy dalších protagonistů klasické sestavy, Micka Jonese, Paula Simonona a Toppera Headona. Autor popisuje jejich složité vztahy, které nakonec vedly až k dramatickému odchodu bubeníka Headona a posléze i kytaristy Micka Jonese; všímá si také většinou přehlíženého manažera Bernieho Rhodese, jednoho z největších rockových impresáriů všech dob. V celku tak jde o odvážnou, objektivně neúprosnou a předevšímvyčerpávající biografii, jakou si kapela takového významu už dávno zasloužila.


...Citation | Clash : smrt nebo sláva / | Vyd ... Clash Royale/mazo Para Subir De Arena 6 Hasta Maestro ... ... . 1. | Find, read and cite all the research you need on ResearchGate Publikace mapující kompletní historii legendární britské punk-rockové kapely The Clash, která na přelomu 70. a 80. let 20. stol. určovala směr svého ž... Clash: Smrt nebo sláva - Pat Gilbert | Databáze knih Kniha: Clash: Smrt nebo sláva Autor: Pat Gilbert. Z londýnské punkové scény konce 70. let vzešla jediná celosvětově úspě ... Kniha: Clash: Smrt nebo sláva - Pat Gilbert | Knihy.ABZ.cz ... . let vzešla jediná celosvětově úspěšná kapela s miliony prodaných desek, The Clash. Muzika, kterou hráli směsice punk rocku s reggea, ska, funku, jazzu, soulu i ... The Clash byla britská punk rocková kapela, která existovala mezi lety 1976 a 1986.Jde o jednu z nejznámějších kapel první vlny punku v 70. letech. Th...SOUVISEJÍCÍ KNIHY