Pamlsky firmy Neprakta

Pamlsky firmy Neprakta - Pavel Šmidrkal | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Šmidrkal
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pamlsky firmy Neprakta.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pamlsky firmy Neprakta ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Šmidrkal. Číst Pamlsky firmy Neprakta Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha doprovázející stejnojmennou výstavu kreslených vtipů, fotografií a sbírkových předmětů dnes již legendárního humoristy a kreslíře Jiřího Wintra Neprakty z mistrovy pozůstalosti. Nad českou krajinou kresleného humoru a karikatury vládne už sedmdesát let muž s výtvarnými křídly širokého rozpětí, malíř, kreslíř, fotograf, tvůrce hraček pro děti, návrhář filmových a divadelních kulis a kostýmů, obalů gramofonových desek a kdoví, čeho ještě, známý pod jménem Jiří Winter Neprakta (1924–2011). Nic nevadí, že ho už nestřetneme v pražských ulicích, naštěstí je natrvalo vetkaný v našich dějinách kresleného humoru, zábavy a rozveselování.


... firmy Neprakta. Pavel Šmidrkal. Četl(a) jsem ... Winter-Neprakta, Jiří, 1924-2011 | Knihy.ABZ.cz ... . Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Poslední kusy lze odebrat pouze na vybraných prodejnách Doručení Doručení domů není možné ... Kniha doprovázející stejnojmennou výstavu kreslených vtipů, fotografií a sbírkových předmětů dnes již legendárního humoristy a kreslíře Jiřího Wintra Neprakty z mistrovy pozůstalosti. Nad českou krajinou kresleného humoru a kar ... Pamlsky firmy Neprakta - Pavel Šmidrkal | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Nad českou krajinou kresleného humoru a karikatury vládne už sedmdesát let muž s výtvarnými křídly širokého rozpětí, malíř, kreslíř, fotograf, tvůrce hraček pro děti ... Kniha: Pamlsky firmy Neprakta (Pavel Šmidrkal). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Kniha: Pamlsky firmy Neprakta - Pavel Šmidrkal. Fungujeme! Vážení z...SOUVISEJÍCÍ KNIHY