Okno mého ateliéru

Okno mého ateliéru - Josef Sudek | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Josef Sudek
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Okno mého ateliéru.pdf


Chcete si knihu přečíst?Okno mého ateliéru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Sudek. Číst Okno mého ateliéru Online je nyní tak snadné!

POPIS


Svazkem představujícím rozsáhlý cyklus fotografií nejvýznamnějšího českého fotografa Josefa Sudka zahajuje nakladatelství Torst vydávání knižní řady jeho fotografických cyklů, která postupně zahrne všechny jeho známé fotografické celky, z nichž dosud byly publikovány pouze ukázky: portréty, reklamní fotografie, zátiší, snímky Svatovítské katedrály, fotografie pralesa v Mionší a Janáčkových Hukvald, severočeské krajiny, Prahy a dalších. Cyklus Okno mého ateliáru, vznikající od druhé světové války do první poloviny padesátých let, měl pro Sudka základní význam: změnil nejen jeho fotografickou techniku, ale též neobyčejně zduchovněl jeho tvorbu a přinesl mu světovou proslulost. Bez nadsázky lze říci, že Sudkův cyklus Okno mého ateléru dnes patří k největším hodnotám světové fotografie. Knihu úvodní studií opatřila historička fotografie Anna Fárová, která je též autorkou Sudkovou životopisu. Kniha obsahuje i úplnou bibliografii portfolií, knih a katalogů výstav Josefa Sudka, jakož i úplný soupis jeho výstav.


...ho ateliéru Autor: Sudek, Josef Nakladatel: Torst EAN: 9788072153138 ISBN: 978-80-7215-313-8 Popis: 1× kniha, vázaná, 88 stran, česky Rozměry: 22 × 30 cm Rok vydání: 2007 (1 ... Sverre Knut Johansen on Amazon Music ... . vydání) http://www.sudek-atelier.cz O tom, jak své pověstné optické harmonie ladil, vyprávěl fotograf pralesů Rudolf Janda, jenž Sudka nezištně přivedl do ... Bez nadsázky lze říci, že Sudkův cyklus Okno mého ateliéru dnes patří k největším hodnotám světové fotografie. Knihu úvodní studií opatřila historička fotografie Anna Fárová, která je též autorkou Sudkovou životopisu. Okno mého ateliéru. Josef Sudek. Četl(a) jsem. Chci přeč ... JOSEF SUDEK; CYKLY FOTOGRAFII 1: Okno meho atelieru / Moje ... ... . Knihu úvodní studií opatřila historička fotografie Anna Fárová, která je též autorkou Sudkovou životopisu. Okno mého ateliéru. Josef Sudek. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Svazkem představujícím rozsáhlý cyklus fo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY