Havraní pláč

Havraní pláč - Ed McDonald | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ed McDonald
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Havraní pláč.pdf


Chcete si knihu přečíst?Havraní pláč ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ed McDonald. Číst Havraní pláč Online je nyní tak snadné!

POPIS


Uplynuly čtyři roky ode dne, kdy Šídlův stroj zahnal Hluboké krále zpátky přes Strádání, ti však začali vrhat z oblohy oheň a temné síly spřádaly plány proti republice. Povstala nová síla: duch ve světle známý jako Jasná dáma se zjevuje lidem po celém městě a kult, který ji vzývá, se snaží uchvátit moc, přestože celé město hoří. Když se někdo vloupá do tajemné pokladnice Havraního spáru a ukradne předmět se strašnou mocí, musí Galharrow a jeho Černé křídlo co nejrychleji zjistit, kdo je za to zodpovědný, než se pachateli naskytne šance tu věc použít. Aby zachránili Valengrad, vydají se Galharrow, Nenn a Tnota na mnohem temnější, pokřivenější a nebezpečnější místo, než jaké kdy navštívili: do samého srdce Strádání. Havraní pláč je druhá kniha z fantasy série Znamení havrana, oceněné mnoha cenami.


...vraní pláč Přidat komentář. tomas7320 ... Kniha Znamení havrana 2 - Havraní pláč - Ed McDonald ... ... . 10. ledna. Začínám pochybovat o smyslu bodování knih na tomto webu. ... Elektronická kniha Havraní pláč Ed McDonald - Havraní pláč Otevřít stranu 99 Ukázky. Ukázka epub Ukázka mobi Ukázka pdf Novinka Ke stažen í. Havraní pláč Ed McDonald Nakladatel: Talpress ... Havraní pláč. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení F ... Havraní pláč - Ed McDonald | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Aby zachránili Valengrad, vydají se Galharrow, Nenn a Tnota na mnohem temnější, pokřivenější a nebezpečnější místo, než jaké kdy navštívili: do sam...SOUVISEJÍCÍ KNIHY