Alzheimer: Dejte jim lásku a štěstí

Alzheimer: Dejte jim lásku a štěstí - Jolene Brackey | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jolene Brackey
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Alzheimer: Dejte jim lásku a štěstí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Alzheimer: Dejte jim lásku a štěstí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jolene Brackey. Číst Alzheimer: Dejte jim lásku a štěstí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Alzheimerova choroba je v populaci velmi rozšířená. Přesto zůstává pro většinu z nás opředena nejen tajemstvím, ale často i mýty a falešnými představami. Tato kniha vnáší světlo do tohoto neznáma a nenásilnou a srozumitelnou formou nás uvádí do světa osob trpících demencí. Na konkrétních příkladech ze života autorka ukazuje, že nemocný člověk zůstává lidskou bytostí, se svými smutky, náladami, osobitým smyslem pro humor a zejména právem na život. Ačkoli toto onemocnění oloupí postiženého o krátkodobou paměť, neubírá mu schopnost vnímat přítomný okamžik a radovat se z něj – autorka nabízí nepřeberné množství rad a nápadů, jak pro nemocné vytvořit okamžiky radosti, které v nich zanechají pocit štěstí. Kniha je neocenitelným pomocníkem pro všechny, kteří pečují o osoby postižené demencí v domácím prostředí nebo pečovatelském zařízení. Péče o nemocné je náročná jak po stránce fyzické a psychické, tak i časové a hmotné. Pečující najdou v knize návrhy, jak se vypořádat s obtížnými rozhodnutími a jak čelit situacím a problémům, jimž jsou dennodenně vystaveni, a přitom zachovat pacientovu lidskou důstojnost.


...ikace Alzheimer - Dejte jim lásku a štěstí ... Alzheimer - Dejte jim lásku a štěstí - Brackey Jolene ... ... . Popis produktu. Alzheimerova choroba je v populaci velmi rozšířená. Přesto zůstává pro většinu z nás opředena nejen tajemstvím, ale často i mýty a falešnými představami. Tato kniha vnáší světlo do tohoto neznáma a nenásilnou a srozumitelnou formou nás uvádí do ... Alzheimer Dejte jim lásku a štěstí Jolene Brackey. Skladem 5+ ks 222 Kč Běžná cena 279 K č. Ušetříte 57 Kč (20 %) Vložit do ... Už ... Alzheimer Dejte jim lásku a štěstí - Jolene Brackey — Kniha.cz ... . Ušetříte 57 Kč (20 %) Vložit do ... Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Alzheimer - Dejte jim lásku a štěstí. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru. Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade ude...SOUVISEJÍCÍ KNIHY