Terka a bláznivá úča

Terka a bláznivá úča - Oldřiška Ciprová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Oldřiška Ciprová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Terka a bláznivá úča.pdf


Chcete si knihu přečíst?Terka a bláznivá úča ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Oldřiška Ciprová. Číst Terka a bláznivá úča Online je nyní tak snadné!

POPIS


Terezka nesnáší školu. Patří prostě k těm dětem, které do školy zrovna moc rády nechodí. Člověk aby jenom seděl, byl tiše, mluvil jenom když se to po něm chce a vůbec dělal věci, které ho moc nebaví. A když chce konečně něco říct, aby se ještě hlásil! A do toho přijde do třídy nová učitelka. Je plná energie a hýří všelijakými nápady. Taková otrava! Terka k ní okamžitě zaujme nepřátelský postoj a rozhodne se novou úču svými fórky ze školy vyštvat. Jestli se jí to podaří, to nebude záviset jen na důmyslnosti Terčiných vtípků, ale i na odolnosti a povaze nové učitelky.


...bláznivá úča Terezka nesnáší školu ... Terka a bláznivá úča | Flexibooks • docela jiné e-knihy ... . A navíc je ta nová učitelka plná energie a hýří všelijakými nápady. Taková otrava! Terka se tedy rozhodne novou úču svými fórky ze školy... Elektronická kniha Terka a bláznivá úča Oldřiška Ciprová - Terka a bláznivá úča Otevřít stranu 99 Ukázky. Ukázka epub Ukázka mobi Ukázka pdf Novinka Ke stažen í. Terka a bláznivá úča Oldřiška Ciprová Nakladatel ... Terka k ní okamžitě zaujme nepřát ... Kniha: Terka a bláznivá úča | Knihy.ABZ.cz ... ... Terka k ní okamžitě zaujme nepřátelský postoj a rozhodne se novou úču svými fórky ze školy vyštvat. Jestli se jí to podaří, to nebude záviset jen na důmyslnosti Terčiných vtípků, ale i na odolnosti a povaze nové učitelky. Zboží ze stejné kategorie - Terka a bláznivá úča. Hledáte Terka a bláznivá úča od Oldřiška Ciprov...SOUVISEJÍCÍ KNIHY