Portréty: Hvězdy světové fotografie

Portréty: Hvězdy světové fotografie - Fergus Greer | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Fergus Greer
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Portréty: Hvězdy světové fotografie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Portréty: Hvězdy světové fotografie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Fergus Greer. Číst Portréty: Hvězdy světové fotografie Online je nyní tak snadné!

POPIS


V této krásné knize jsou poprvé shromážděny a předvedeny práce 35 z nejlepších světových portrétních fotografů. Kniha představuje fotografie řady známých divadelních a filmových hvězd, členů britské královské rodiny a zajímavě zachycených tváří lidí z celého světa.Rozhovory s jednotlivými fotografy poskytují hluboký vhled do jejich filozofie a pracovních metod a detailní popisky k fotografiím vyprávějí úžasné příběhy skrývající se za každou z nich. Nakladatelství Slovart přináší novou sérii Hvězdy světové fotografie, v níž představí současnou elitu každého fotografického žánru.


...ortréty -- Hvězdy světové fotografie - Fergus Greer ... Tyto fotografie odhalují, jak se náš svět rapidně mění ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. ... Portréty Hvězdy světové fotografie. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy může ... Fergus Greer: Portréty - Hvězdy světové fotografie a ... ... . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Fergus Greer: Portréty - Hvězdy světové fotografiea příběhy za jejich nejlepšími snímkyNakladatel a rok vydání: Slovart, 2007Stran: 176Vazba: Pevná s přebalemStav: Velmi dobrý - kniha byla asi 1x čtena, př...SOUVISEJÍCÍ KNIHY