Sněhulení

Sněhulení - Roman Bílek, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Roman Bílek,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sněhulení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sněhulení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Roman Bílek,. Číst Sněhulení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Stripová série Sněhulení je nevlastním bratříčkem komiksu O Sněhu. Odehrává se na detašovaném pracovišti v Zemi sněhuláků a svým čtenářům předkládá historii, tradice, současnost i specifické peripetie toho pozoruhodného národa. Kniha je určena "starším dětem" (15+), neboť v ní občas najdete lechtivé scény a sem tam i nějakou nadávku. Jde o humorné i trpké příběhy z krajiny, kde vládne bílá tma, a mnozí obyvatelé mají srdce z ledu. Jak to ve fantastice bývá, občas se prolnou dva neslučitelné světy a do krajiny sněhu a ledu si najdou cestu vlivy a osobnosti zvenčí, z říše lidí. A popravdě, to není zrovna sněhulákům dvakrát pochuti. Několikrát přímo do děje, zvláště v bonusech připravených výhradně pro tuto knihu, vstoupí i samotní tvůrci Sněhulení, aby se pokusili nastavit křehkou rovnováhu mezi oběma světy. Autory jsou duchovní otec příběhů O sněhu, kreslíř Pavel "Pata" Talaš a scénárista / spisovatel Roman "BeeSee" Bílek, které můžete znát díky velmi pestré společné (i samostatné) tvorbě. Příkladem může být dobrodružný epos bez omezení věku O sněhu - Hledání jara nebo sci-fi seriál pro nejmenší Meloun & Sirka, který určitě znáte z populárního dětského časopisu Čtyřlístek. Samotné Sněhulení vycházelo pravidelně na žánrovém serveru Vlčí Bouda od ledna 2014 a počet svých dílů zaokrouhlilo na rovnou stovku.


... O AUTORY PODEPSANÝ VÝTISK KOMIKSU „SNĚHULENÍ" ! Pravidla naší soutěže jsou jednoduchá: 1/ dejte like k tomuto postu a stránce MÚZOLEUM 2/ sdílejte tento post Výherce z řad fanoušků stránky MÚZOLEUM náhodně vylosujeme 16 ... Sněhulení právě vychází! - PATART.CZ ... .7.2019 Strip Sněhulení je nevlastním bratříčkem komiksové série O Sněhu, který se odehrává na detašovaném pracovišti v zemi sněhuláků. Je určen starším dětem (+20), ale jak to ve fantazii bývá, občas se oba světy prolnou. Autory jsou otec sněhuláků, kreslíř Pavel „Pata" Talaš a scénarista Roman „BeeSee" Bílek. O SNĚHU. 157 likes. Vše o komiksu "O SNĚHU" na dosah ruky Sněhulení . 2.3 | Konektor XB1 s.r.o. | humorný, stripy. Stripová série ... Sněhulení: komiksové stripy plné chladného humoru ... ... . Autory jsou otec sněhuláků, kreslíř Pavel „Pata" Talaš a scénarista Roman „BeeSee" Bílek. O SNĚHU. 157 likes. Vše o komiksu "O SNĚHU" na dosah ruky Sněhulení . 2.3 | Konektor XB1 s.r.o. | humorný, stripy. Stripová série Sněhulení je nevlastním bratříčkem komiksu O Sněhu. Odehrává se na detašovaném pracovišti v Zemi sněhuláků a svým čtenářům předkládá his...SOUVISEJÍCÍ KNIHY