Makroregiony světa

Makroregiony světa - Jiří Anděl, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Anděl,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Makroregiony světa.pdf


Chcete si knihu přečíst?Makroregiony světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Anděl,. Číst Makroregiony světa Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace představuje moderní pojetí regionální geografie a její výuky. Svět je zde diferencován do deseti relativně homogenních makroregionů, jejichž určení vychází z koncepce amerických geografů. Hodnocení makroregionů postupuje podle identických metodických kroků. Sledovány jsou jak přírodní poměry, historické souvislosti a populační charakteristiky, tak ekonomika a aktuální specifické fenomény v globálním kontextu i v regionálním měřítku. Obdobnou metodou kniha zobrazuje dílčí parametry geografie jednotlivých významných států a jejich klíčové problémy.


...e průmyslu je prostorové rozložení průmyslu v rámci celého světa ... Výpisky ze zeměpisu - Edisco ... . ... Největšího světového úspěchu dosahují jádrové oblasti, jedná se o makroregiony nebo průmyslové konurbace. Pro tyto oblasti je typická tradiční výroba a výzkum. Nejvýznamnější jádrové oblasti se nacházejí především v severní ... Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání ... Makroregiony světa - Regionální geografie pro gymnázia Ivan Bičík. Makroregiony světa - Regionální geografie pro gymnázia. Ivan Bič ... DOC Makroregiony - RVP ... . Makroregiony světa - Regionální geografie pro gymnázia. Ivan Bičík. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha Poslední kusy lze odebrat pouze na vybraných prodejnách ... Kniha: Makroregiony světa (Jiří Anděl, Ivan Bičík a...SOUVISEJÍCÍ KNIHY