Pod rozpáleným sluncem

Pod rozpáleným sluncem - Adrienne Bensonová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Adrienne Bensonová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pod rozpáleným sluncem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pod rozpáleným sluncem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Adrienne Bensonová. Číst Pod rozpáleným sluncem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ponořte se do silného příběhu z exotické Keni. Kniha sleduje spletité, vzájemně se protínající osudy tří žen. Leona, osamělá americká antropoložka, žije na africkém venkově poblíž Naroku. Poté, co neplánovaně otěhotní, porodí v odlehlé masajské vesnici holčičku, ke které necítí žádnou vazbu.Obrací se o pomoc na svou přítelkyni Simi, která jí dodává pocit stability. Simi je neplodná, což je pro ni ve společnosti, kde jsou ženy hodnoceny jen podle reprodukční role, velmi složité. Ráda proto adoptuje Leoninu dceru Adiu a mateřstvím získá identitu a prestiž. Těhotná Jane následuje svého muže diplomata z Keni do Libérie, kde prožívá trauma z násilného převratu a bojí se o zdraví svého nenarozeného dítěte. Narodí se jí zdravá holčička Grace, která se během dospívání setká a spřátelí s Adiou. Dívky se vydají hledat Adiina otce… V tomto jímavém příběhu plném nečekaných zápletek hlavní hrdinky přehodnocují, kým jsou, a čelí nepředvídatelným tragédiím, výzvám, prohrám i výhrám. Román Pod rozpáleným sluncem je dojemným vyprávěním o hledání i překvapivém nacházení základních mezilidských vztahů a domova. Kniha nejen pro čtenářky Bílé Masajky či Létala jsem za sluncem.


...áleným sluncem je půvabný portrét životů tří žen prodchnutý krásnými obrazy africké krajiny a světla ... Pod rozpáleným sluncem - Adrienne Bensonová | KOSMAS.cz ... ... . Neuvěřitelně čtivá kniha a poutavý, silný příběh matek a dcer." - americká spisovatelka Sara Mansfield Taber Pod rozpáleným sluncem je půvabný portrét životů tří žen prodchnutý krásnými obrazy africké krajiny a světla. Neuvěřitelně čtivá kniha a poutavý, silný příběh matek a dcer." - americká spisovatelka Sara Mansfield Taber Pod rozpáleným sluncem kniha od: Adrienne Benson. 70 % 12 hodnoc ... Pod rozpáleným sluncem by Adrienne Benson ... ." - americká spisovatelka Sara Mansfield Taber Pod rozpáleným sluncem kniha od: Adrienne Benson. 70 % 12 hodnocení ... Pod rozpáleným sluncem book. Read 105 reviews from the world's largest community for readers. Ponořte se do silného příběhu z exotické Keni. Kniha sleduj... Pod rozpáleným sluncem. Publikováno v 24 dub 2019 od Zápisky jedné knihovnice. Co spojuje L...SOUVISEJÍCÍ KNIHY