Operace Irák

Operace Irák - Leo Kessler | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Leo Kessler
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Operace Irák.pdf


Chcete si knihu přečíst?Operace Irák ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Leo Kessler. Číst Operace Irák Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nazývali se ocelovým spolkem - Německo, Japonsko a Itálie, který převezme vládu nad světem. A v roce 1941, když náhle propuklo povstání v Iráku, stále ovládaném Brity, jimž padl po první válce do rukou, rozhodli vládci spolku, že Irák bude prvním bojištěm, na němž Německo a Japonsko prvně spojí své síly na svém pochodu za ovládnutí světa. Jako obvykle vysílá velení německé armády na tuto prestižní operaci von Dodenburgův prapor Wotan, jenž získával vítězství za vítězstvím na bojištích v Polsku, Holandsku, Francii i Řecku. Nyní však stojí před tvrdším nepřítelem.


...v Iráku, někdy označovaná jako druhá válka v Zálivu je označení pro konflikt, který zahájil vpád vojsk skupiny států vedených USA do Iráku v roce 2003 a skončil 15 ... Tajemství MiGu odhalila operace Diamant! A příběh je to ... ... . prosince 2011, kdy v Bagdádu ministr obrany Spojených států amerických Leon Panetta oficiálně ukončil vojenské operace. Koalice vedená Spojenými státy svrhla diktátorský režim Saddáma Husajna ... Operation Opera (Hebrew: מבצע אופרה‎‎ ‎), also known as Operation Babylon, was a surprise Israeli air strike carried out on 7 June 1981, which destroyed an Iraqi nuclear reactor under construction 17 kilometers (10.5 miles) southeast of Baghdad. The operation came after Iran's unsuccessful Operation Scorch Sword operation had caused minor damage to the same nuclear facility the ... The 2003 ... 2003 invasion of Iraq - Wikipedia ... .5 miles) southeast of Baghdad. The operation came after Iran's unsuccessful Operation Scorch Sword operation had caused minor damage to the same nuclear facility the ... The 2003 invasion of Iraq was the first stage of the Iraq War.The invasion phase began on 19 March 2003 (air) a...SOUVISEJÍCÍ KNIHY