Cesta do neznáma

Cesta do neznáma - Barbara Cartland | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Barbara Cartland
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesta do neznáma.pdf


Chcete si knihu přečíst?Cesta do neznáma ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbara Cartland. Číst Cesta do neznáma Online je nyní tak snadné!

POPIS


Marina Fullertonová zažívá těžké časy. Matka jí zemřela při tragické nehodě a otec se jen nedlouho poté rozhodne poslat ji pryč z rodného domu. Dívka tak odjíždí k přátelům do Francie, kde poznává nový jazyk, novou kulturu a hlavně romantiku. Francouzští gentlemané se totiž chovají docela jinak než Angličané a zamilovat se zde je dost snadné – zejména když mají její hostitelé nadmíru pohledného syna. Ten však není jediný, komu se krásná Marina líbí. Je tu ještě sir Peter Bailey, který se k ní vždycky chová tak laskavě… Opravdu na Marinu po tolika ranách osudu čeká ve Francii láska? Pozná její srdce, co je pravá láska a co jen pouhé poblouznění? A podaří se krásné dívce obměkčit zatvrzelého otce?


...o neznáma (TV seriál) Sliders; Sci-Fi / Dobrodružný / Fantasy ... Cesta do neznáma | Kukaj.to - Raj online filmov a seriálov ... . USA, 1995-2000, 64 h 35 min (Minutáž: 43-85 min) Tvůrci: Tracy Torm ... Vítejte na našich stránkách.Už od roku 1999 pro vás připravuje CESTY DO NEZNÁMA-kurzy, akce a programy zaměřené zejména na komunikaci, teambuilding (budování efektivně fungujících týmů), techniky týmové spolupráce, motivaci, rozvoj a podporu schopností a podporu sounáležitosti pracovníků s organizací. Samozřejmě připravujeme také programy čistě oddychové a ... Cesta do neznáma ... ... . Samozřejmě připravujeme také programy čistě oddychové a ... Filozofický sci-fi snímek pojednává o muži, který se sám vydává na cestu napříč vesmírem. Kapitán William D. Stanaforth, vědec, jenž je pro své experimenty ochotný risko...SOUVISEJÍCÍ KNIHY