Specnaz: Příběh sovětských speciálních sil

Specnaz: Příběh sovětských speciálních sil - Viktor Suvorov | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Viktor Suvorov
DIMENZE
7,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Specnaz: Příběh sovětských speciálních sil.pdf


Chcete si knihu přečíst?Specnaz: Příběh sovětských speciálních sil ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Viktor Suvorov. Číst Specnaz: Příběh sovětských speciálních sil Online je nyní tak snadné!

POPIS


O existenci elitních jednotek rychlého nasazení v armádách Německa, Británie či USA bylo napsáno už mnoho knih - existence útvarů zvláštního určení v sovětských ozbrojených silách však z pochopitelných důvodů natolik zmapována nebyla. S jedinečným popisem sovětských elitních jednotek přichází známý autor Viktor Suvorov, který jako příslušník vojenské rozvědky sám prošel výcvikem Specnaz, a je tedy obeznámen s tématem knihy nejen zevrubně, ale přímo důvěrně.


... - Příběh sovětských speciálních sil kniha od: Viktor Suvorov (p) 80 % ... Specnaz - Příběh sovětských speciálních sil (Viktor ... ... ... Kniha Specnaz - Příběh sovětských speciálních sil Přidat komentář. JP71. 02.08.2019 "Na druhou stranu je zde mnoho informací, které lze pokládat za věrohodné. ... S jedinečným popisem sovětských elitních jednotek přichází známý autor Viktor Suvorov, který jako příslušník vojenské rozvědky sám prošel výcvikem Specnaz a je tedy obeznámen s tématem knihy nejen zevrubně, ale přímo důvěrně. (příběh sovětských speciálních sil) O čem je kniha Specnaz - Příb ... Specnaz - Příběh sovětských speciálních sil (Viktor ... ... . (příběh sovětských speciálních sil) O čem je kniha Specnaz - Příběh sovětských speciálních sil? O existenci elitních jednotek rychlého nasazení v armádách Německa, Británie či USA bylo napsáno už mnoho knih - existence ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY