Miloš Cvach: Není to socha!

Miloš Cvach: Není to socha! - Miloš Cvach, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Miloš Cvach,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Miloš Cvach: Není to socha!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Miloš Cvach: Není to socha! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloš Cvach,. Číst Miloš Cvach: Není to socha! Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sochař Miloš Cvach (nar. 1945 ve Víru v okrese Žďár nad Sázavou) patří k umělcům, jejichž tvorba je v českém prostředí známa a reflektována pouze omezeně. Jednou z příčin je to, že v roce 1973 emigroval a usadil se v Paříži, kde žije dodnes. Kniha je první monografií, mapující souhrnně jeho život a dílo od figurálních prací, vzniklých na Akademii výtvarných umění v Praze, přes objekty a reliéfy, blízké minimalismu, až k současné tvorbě – reliéfům, autorským knihám, kresbám, grafikám a videu.


...vach Není to socha! Na straně druhé se Cvachova díla bezprostředně vztahují k samotné povaze výtvarného artefaktu, ke specifickým kvalitám zvolených médií ... 9. 1. 2019 / Zájezd z Prahy do Chebu - Artalk.cz ... . Vedou s nimi tvůrčí dialog, založený na experimentování s tradičními přístupy a po-stupy, aby posunuly jejich hranice. Miloš Cvach: Není to socha! Autor: Cvach, Miloš a Winter, Tomáš Nakladatel: Galerie výtvarného umění v Chebu Ústav dějin umění Akademie věd EAN: 9788087395394 ISBN: 978-80-87395-39-4 Popis: 1× kniha, vázaná, 75 stran, česky Rozměry: 21 × 23 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Kniha: Miloš Cvach: Není to socha! Autor: Miloš Cvach ; Tomáš Winter Sochař Miloš Cvach (nar. 1945 ve Víru v okrese Žďár nad Sázavou) patří k u ... socha - ABZ slovník českých synonym ... . vydání) Kniha: Miloš Cvach: Není to socha! Autor: Miloš Cvach ; Tomáš Winter Sochař Miloš Cvach (nar. 1945 ve Víru v okrese Žďár nad Sázavou) patří k umělcům, jejichž tvorba je v českém prostředí zn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY