Stodolarová holka

Stodolarová holka - Robert B. Parker | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Robert B. Parker
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Stodolarová holka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Stodolarová holka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert B. Parker. Číst Stodolarová holka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Spenserovi fanoušci si vzpomenou, že kdysi dávno, i když to zase nebylo v dávnověku, existovala dívenka jménem April Kyleová – krásné dospívající dítě na útěku z příšerné rodiny, které skončí jako prostitutka. Román Večírek vznikl v roce 1982 a April v něm díky Spenserovi unikla z bostonského podsvětí do relativního bezpečí bordelu v New York City. April se pak znovu vynořila v detektivce Sloužíme svým pánům, kde také zoufale potřebovala Spenserovu pomoc – tentokrát ji zachránil z rukou despotického milence. Ale návrat April Kyleové v románu Stodolarová holka je jedním slovem šokující.Když krásná, zralá a sebejistá April vpochoduje do Spenserovy kanceláře, bostonské soukromé očko v ní svou dávnou průšvihářskou klientku nejdřív nepozná. April je nyní sama madam prosperujícího luxusního bordelu a snaží se začít podnikat ve velkém. Ještě pořád touží získat Spenserovo uznání, proto chvíli trvá, než ho požádá o pomoc, stejně jako vždy předtím. Její podnik je úspěšný a ráda by své úspěchy znásobila; představuje si, že bude spolupracovat výhradně s ženami, ale teď se jí nějací muži snaží podnik a plány na další podnikání ukrást.April tvrdí, že nemá potuchy, kdo se ji snaží vydírat, ale Spenserovi a Hawkovi nedá moc práce najít souvislost s organizovaným zločinem a místním mafiánem Tonym Marcusem. Spenser opět začne hrát roli galantního rytíře, ale stále víc si uvědomuje, že April není zdaleka tak nevinná, jak se tváří. Popravdě, možná je sama sobě nejhorším nepřítelem.


...ová holka. Robert B. Parker. Četl(a) jsem ... Robert B. Parker - Trh knih - můj antikvariát online ... . Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Spenserovi fanoušci si vzpomenou, že kdysi dávno, i když to zase nebylo v dávnověku, existovala dívenka jménem April Kyleová - krásné dospívající dítě na útěku z ... Kniha: Stodolarová holka (Robert B. Parker). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Koupit Koupit eknihu. Na stopě organizovaného zločinu Krásn ... Stodolarová holka v Knihotéce | Databáze knih ... . Na stopě organizovaného zločinu Krásná mladičká April Kyleová uteče z domova, aby unikla příšernostem, které se tam odehrávají za zavřenými dve...SOUVISEJÍCÍ KNIHY