Ekonomické bubliny: Kdo je nafukuje, proč praskají a jak v další krizi neztratit vše

Ekonomické bubliny: Kdo je nafukuje, proč praskají a jak v další krizi neztratit vše - Dominik Stroukal | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Dominik Stroukal
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Ekonomické bubliny: Kdo je nafukuje, proč praskají a jak v další krizi neztratit vše.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ekonomické bubliny: Kdo je nafukuje, proč praskají a jak v další krizi neztratit vše ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dominik Stroukal. Číst Ekonomické bubliny: Kdo je nafukuje, proč praskají a jak v další krizi neztratit vše Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato kniha je o bublinách. Poslední velká splaskla přesně před deseti lety, každý z nás ale zažil a zažívá ještě jednu mnohem větší. Tu, ve které žijeme nyní. Otázkou není jestli, ale kdy splaskne. A hlavně jak se na to připravit. Tato kniha popisuje příběhy největších ekonomických bublin od tulipánové horečky v Nizozemí, přes Velkou hospodářskou krizi až po poslední finanční krizi. Na pozadí těchto příběhů vysvětluje, jak ekonomové chápou, proč bubliny vznikají a co se děje, když prasknou.


...ké bubliny Poslední velká ekonomická bublina splaskla před deseti lety, všichni ale zažíváme ještě jednu mnohem větší ... „Krize budou přicházet do té doby, dokud budeme nafukovat ... ... . ... Kdo je nafukuje, proč praskají a jak v další krizi neztratit vše. Stroukal Dominik. ... Kdo je nafukuje, proč praskají a jak v další krizi neztratit vše. Kniha: Ekonomické bubliny -- Kdo je nafukuje, proč praskají a jak v další krizi neztratit vše - Dominik Stroukal Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Ekonomické bubliny: Kdo je nafukuje, proč praskají a jak v další krizi neztratit vše Dominik Stroukal Nakladatel: Grada 201 ... Kniha: Ekonomické bubliny (Dominik Stroukal) | Martinus ... . Ekonomické bubliny: Kdo je nafukuje, proč praskají a jak v další krizi neztratit vše Dominik Stroukal Nakladatel: Grada 2019 Trávit čas knihou Ekonomické bubliny: Kdo je nafukuje, proč praskají a jak v další krizi neztratit vše! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu Ekonomické bubliny: Kdo je nafukuje, p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY