Biblica - biblický atlas: Putování sociálními a historickými reáliemi biblických zemí

Biblica - biblický atlas: Putování sociálními a historickými reáliemi biblických zemí - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Biblica - biblický atlas: Putování sociálními a historickými reáliemi biblických zemí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Biblica - biblický atlas: Putování sociálními a historickými reáliemi biblických zemí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Biblica - biblický atlas: Putování sociálními a historickými reáliemi biblických zemí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Text, jenž je výsledkem výzkumů a úvah předních odborníků z oblasti biblistiky, je doplněn množstvím přehledných map. Předností této knihy je i bohatství reprodukcí výtvarných děl, vztahujících se k biblickým tématům, či fotografií jedinečných památek Svaté země. Biblica tak má všechny předpoklady k tomu, aby se stala vzácným obohacením knihovny každého kultivovaného čtenáře. 576 stran textu včetně chronologických tabulek, přehledu biblických králů i slovníčku odborných výrazů je zárukou zevrubného popisu a rozboru daného tématu. Komplexní a odborně fundovaný průvodce biblí – tak by se dala ve zkratce charakterizovat obsáhlá a jedinečná publikace, jež z mnoha zorných úhlů představuje jeden ze základních pilířů nejen křesťanské a judaistické společnosti – Knihu knih. Biblica nabízí mnohostranný pohled na toto jedinečné dílo, k němuž se vracely a neustále vracejí celé generace. Podrobně rozebírá a komentuje obsah bible, přičemž přináší množství nových poznatků o různých souvislostech včetně geografických, geologických, klimatických a vegetačních charakteristik regionu, v němž se odehrával biblický příběh. Velký prostor věnovali autoři i nejnovějším archeologickým výzkumům, jež mohou významně rozšířit naše vědomosti o tomto tématu. Ani na chvíli však nezapomněli na fakt, že bible je především dílem teologickým: důležitou součástí jejich práce proto zůstává rozbor této problematiky.


...tak má všechny předpoklady k tomu, aby se stala vzácným obohacením knihovny ... Kniha: Biblica biblický atlas - kolektiv | Knihy.ABZ.cz ... ... Zobrazit celý text Biblica - biblický atlas Putování sociálními a historickými reáliemi biblických zemí Biblica book. Read reviews from world's largest community for readers. Barry J. Beitzel is the author of Biblica (4.27 avg rating, 64 ratings, 8 reviews, published 2006), The Moody Atlas of Bible Lands (4.40 avg rating, 80 r... Biblica : biblický atlas : putování sociálními a his ... Recenzia - Biblica. Biblický atlas | Literárne informačné ... ... .40 avg rating, 80 r... Biblica : biblický atlas : putování sociálními a historickými reáliemi biblických zemí / Další autoři: Beitzel, Barry J. Jazyk: Čeština: Vydáno: ... ABC biblický atlas / Hlavní autor: Page, Nick, 1961- Vydáno: (2011) Atlas zur ... Putování so...SOUVISEJÍCÍ KNIHY