Má sestra a ostatní lháři

Má sestra a ostatní lháři - Ruth Dugdallová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ruth Dugdallová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Má sestra a ostatní lháři.pdf


Chcete si knihu přečíst?Má sestra a ostatní lháři ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ruth Dugdallová. Číst Má sestra a ostatní lháři Online je nyní tak snadné!

POPIS


Je Silvestr a sedmnáctiletá Sam umírá. Leží v nemocnici v posledním stadiu anorexie a nemá vůli k životu. Před rokem a půl její starší sestru Jenu napadli tak brutálně, že utrpěla poranění mozku a ztrátu paměti. Policie příklad nevyřešila, a tak si Sam začala hrát na detektiva a pokoušela se ze sestřiných vzpomínek poskládat, co se té strašlivé noci stalo. Narážela ale jen na další a další tajemství a teď se cítí zrazená, bezmocná a osamělá. Samin terapeut Clive se ale s takovým koncem nehodlá smířit. Když do nemocnice dorazí pozůstalost po Samině matce včetně krabice fotografií, uzavře s dívkou dohodu: pokud nechce, aby jí nechal násilně podat nitrožilní výživu, musí postupně o každé fotce čtvrt hodiny mluvit. Clive doufá, že když se Sam postaví své minulosti čelem, bude to pro ni dobrou terapií. Jenže cesta k uzdravení je nebezpečná. Sam totiž nelhala jen svým lékařům – skrývala temná tajemství i před sebou samotnou.


...á sestra a další lháři Přidat komentář ... Kniha Má sestra a ostatní lháři - Dugdallová Ruth | Dobré ... ... . ArwenAragorn. 29 24. března. Netypický psychologický thriller, jehož potenciál nebyl dostatečně využitý. ... Všetky informácie o produkte Kniha Má sestra a ostatní lháři, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Má sestra a ostatní lháři. Vaše soutěže - Soutěž o knihu Má sestra a ostatní lháři - Thriller, ve kterém jedna lež střídá druhou a v níž hrozí nebezpečí každému, kdo se bude snažit tento zamotanec lží rozplést. Začtěte se do mrazivého příběhu. Má s ... Má sestra a ostatní lháři - Ruth Dugdall | Elektronická ... ... . Začtěte se do mrazivého příběhu. Má sestra a ostatní lháři 349,-293,-Skladem > 10 ks. Koupit. Má sestra a ostatní lháři Je Silvestr a sedmnáctiletá Sam umírá. Leží...SOUVISEJÍCÍ KNIHY