Barmské dědictví

Barmské dědictví - Geoffrey Archer | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Geoffrey Archer
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Barmské dědictví.pdf


Chcete si knihu přečíst?Barmské dědictví ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Geoffrey Archer. Číst Barmské dědictví Online je nyní tak snadné!

POPIS


Je padesát pět let po druhé světové válce a barmská džungle stále ukrývá krvavá tajemství. Sam Packer, který je ve službách MI6, měl spolu s přitažlivou australskou policistkou prokázat bývalému vojákovi britské SAS jeho současné drogové obchody z Asie do Austrálie, je z tohoto nezdařeného případu odvolán. Nyní má zabránit bývalému americkému válečnému zajatci v zabití bohatého Japonce, který vedl proti spojencům kruté výslechy. Sam je vystaven tlaku i ze strany své přítelkyně žijící v Londýně, aby s ní trávil více času, jinak hrozí tím, že se s ním rozejde. Navíc ho nenechává lhostejným ani jeho kolegyně. Jeho práceho dovede znovu ke špičce drogových dealerů z oblasti Golden Triangle (Myanmar –bývalá Barma, Laos, Vietnam a Thajsko). Těm nezbývá nic jiného, než sprovodit ho ze světa za každou cenu… Svižně psaný, napínavý příběh z oblasti, kterou řada turistů měla možnost poznat na vlastní oči, přináší mnoho nečekaných zvratů.


...armské dědictví Přidat komentář. Jája92 ... Otevření duchovního oka Jana Brzobohatá pdf ulozto ... ... . 11.05.2018. Kniha se čte dobře, líbilo se mi, že jsou v ději obsaženy úryvky z knihy Perryho. ... Barmské dědictví. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Barmské dědictví. Archer Geoffrey. Č ... Ilona Kopecká Psychologie 3. díl: Učebnice pro obor ... ... . ... Barmské dědictví. Archer Geoffrey. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v pátek 15.5. u Vás doma (Typy doručení) ... O čem je kniha Barmské dědictví? Je padesát pět l...SOUVISEJÍCÍ KNIHY