Srnčí zvěř v našich honitbách

Srnčí zvěř v našich honitbách - Josef Drmota, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Josef Drmota,
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Srnčí zvěř v našich honitbách.pdf


Chcete si knihu přečíst?Srnčí zvěř v našich honitbách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Drmota,. Číst Srnčí zvěř v našich honitbách Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato kniha známých českých autorů je věnována nejrozšířenějšímu živočišnému druhu našich honiteb – srnčí zvěři, která je také předmětem cílené myslivecké péče na celém území České republiky. Přístupnou a přehlednou formou seznámíme čtenáře nejen se zoologií tohoto druhu, ale také se správnou mysliveckou péčí o něj. Kapitoly jsou logicky členěny na zoologii, etologii, ekologii, zásady řádného hospodaření, problematiku odhadu věku, parožení a dále se zaměřují na průběrný odstřel a metody humánního lovu ve smyslu platných legislativních norem. Najdete zde také informace o srnčí jako trofejové zvěři a o úpravě trofejí. Text knihy doprovází více než 140 fotografií, ilustrací a grafů.


...zvěř v našich honitbách Úvod > E-shop > Srnčí zvěř v našich honitbách J ... Ebook Srnčí zvěř v našich honitbách v PDF, ePub, Mobi ... ... . Drmota, Z. Kolář, J. Zbořil, Formát 145x210 mm, 249 stran, lepená vazba, Kat.č.1/465, cena 289 Kč - vydala Grada v roce 2007 Srnčí zvěř v našich honitbách. Kolář Zdeněk, Zbořil Jiří Drmota Josef. Grada , 2007 Přikrmování a výživa srnčí zvěře v našich honitbách. Zákon o myslivosti č.449/2001 Sb. ukládá uživatelům honitby zajistit přikrmování zvěře a to v „době no ... Myslivost - Srnčí zvěř v našich honitbách ... . ukládá uživatelům honitby zajistit přikrmování zvěře a to v „době nouze". Jelikož je srnčí zvěř naší nejrozšířenější zvěří spárkatou, je tato otázka vždy aktuální a v odborných článcích se jí věnuje zvyšující se pozornost. V NAŠICH HONITBÁCH. JO SEF DRM OTA LOV ZVĚŘEV NA...SOUVISEJÍCÍ KNIHY