Smrtelná hodina. Patetická utrpení lásky. Obscénní pohyby básní

Smrtelná hodina. Patetická utrpení lásky. Obscénní pohyby básní - Ota Kars | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ota Kars
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Smrtelná hodina. Patetická utrpení lásky. Obscénní pohyby básní.pdf


Chcete si knihu přečíst?Smrtelná hodina. Patetická utrpení lásky. Obscénní pohyby básní ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ota Kars. Číst Smrtelná hodina. Patetická utrpení lásky. Obscénní pohyby básní Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ota Kars je divoká zplozenina tragického osudu malíře Jiřího Karse, který dokázal uprchnout před šoa, ale nakonec spáchal sebevraždu, protože nedokázal utéct před jejími důsledky pro své blízké a před sebou a delirického strhujícího alkoholika Otto Katze, který bral kněžství jako druh obchodní smlouvy mezi ním a Pánem Bohem. Svou první básničku Kars napsal zhruba před 30 lety. První dvě knihy pak vydal sám v porevolučním samizdatu. Sbírku–báseň Bezecesta a experimentální literární teror Spalte tuto knihu, opatřený zapalovačem.Nyní, na vrcholu tvůrčích sil, se odhodlal vydat svou první oficiální knihu, souhrnně nazvanou jako Chutný juvenilní konvolut. Ve skutečnosti se jedná o společné vydání tří tematických sbírek, v nichž se autor vyrovnává s dětstvím (Smrtelná hodina), mládím (Patetická utrpení lásky) a se svou prostotou (Obscénní pohyby básní). Celý svazek je doplněn kongeniálními ilustracemi kreslíře a grafika Jana Písaříka. Krátce po vydání byl zařazen mezi knihy týdne časopisu Týden.


...iděné, neviděné a obscénní-- autor: Gonzalez-Crussi F ... Poezie | HyperZboží.cz ... . Smrtelná hodina. Patetická utrpení lásky. Obscénní pohyby básní-- autor: Kars Ota Obscénní pták noci-- autor: Donoso José Smrtelná hodina. Patetická utrpení lásky. Obscénní pohyby básní-- autor: Kars Ota Bouncer-- autor: Jodorowsky Alejandro Nova Express-- autor: Burroughs William Seward Vedľajšie účinky chovu drobných hlodavcov-- autor: Rozenbergová Vanda Smrtelná hodina. Patetická utrpení lásky. Obscénní pohyby básní aut ... Smrtelná hodina. Patetická utrpení lásky. Obscénní pohyby ... ... . Patetická utrpení lásky. Obscénní pohyby básní autor: Kars Ota doporučená cena: 199 Kč naše cena:167Kč Ve skutečnosti se jedná o společné vydání tří tematických sbírek, v nichž se autor vyrovnává s dětstvím (Smrtelná hodina), mládím (Patetická utrpení l...SOUVISEJÍCÍ KNIHY