Mumie a já

Mumie a já - Andreas Schlüter | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Andreas Schlüter
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mumie a já.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mumie a já ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Andreas Schlüter. Číst Mumie a já Online je nyní tak snadné!

POPIS


Školní soutěž v předčítání je za dveřmi. A jako by té smůly nebylo dost, musí si na ni Olda s Ríšou půjčit knížku z místní knihovny. Z knihovnice však mají pěkně nahnáno. Vypadá jako mumie! Nejradši by si půjčili nějaký strašidelný příběh, třeba knížku o mumiích. Jenže z té je vytržena nejdůležitější stránka. Že by v tom měla prsty tajuplná knihovnice? Aby tomu chlapci přišli na kloub, tajně ji sledují do sklepa pod knihovnou. Jen aby tam na ně nečíhala mumie!


...umie a já Autor: Schlüter, Andreas Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020451521 ISBN: 978-80-204-5152-1 Originál: Die Mumia und ich Překlad: Jarolínová, Romana Popis: 1× kniha, vázaná, 128 stran, česky Rozměry: 13,7 × 18,5 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Mumie a já Mladá fronta a. s. ... . vydání) Kniha: Mumie a já -- Hrůza zaručena !!! - Andreas Schlüter. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Mumie a já: Hrůza zaručena !!! Školní soutěž v předčítání je za dveřmi. A ja ... Mumie a já | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Mumie a já: Hrůza zaručena !!! Školní soutěž v předčítání je za dveřmi. A jako by té smůly nebylo dost, musí si na ni Olda s Ríšou půjčit knížku z místní knihovny. Z knihovnice však mají pěkně nahná...SOUVISEJÍCÍ KNIHY