Tajemství třináctého apoštola

Tajemství třináctého apoštola - Michel Benoit | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Michel Benoit
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství třináctého apoštola.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tajemství třináctého apoštola ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michel Benoit. Číst Tajemství třináctého apoštola Online je nyní tak snadné!

POPIS


Otec Andrej, zavražděný v rychlíku na trati mezi Římem a Paříží, právě odhalil tajemství, jehož zveřejnění by bezpochyby otřáslo celou civilizací a které se církev od svého založení snaží skrývat. Jeho přítel, otec Nil, v pátrání po stopách jednoho Ježíšova druha a jeho epištoly pokračuje. V tom se mu však snaží zabránit nejen Řím, nýbrž i Jeruzalém a Káhira. Co vlastně skrývá utajovaná epištola, že kvůli tomu bylo nutné i vraždit?


...ví třináctého apoštola Autor: Benoit, Michel Nakladatel: Motto EAN: 9788072463794 ISBN: 978-80-7246-379-4 Originál: Le secret du treizieme apotre Překlad: Melanová, Dana Popis: 1× kniha, vázaná, 344 stran, česky Rozměry: 14 × 21 cm Rok vydání: 2007 (1 ... Kniha Sláva a zánik starých pražských pivovarů - Trh knih ... ... . vydání) Tajemství třináctého apoštola kniha od: Michel Benoit. 70 % 10 hodnocení ... Tajemství třináctého apoštola / Otec Andrej, zavražděný v rychlíku na trati mezi Římem a Paříží, právě odhalil tajemství, jehož zveřejnění by bezpochyby otřáslo celou civilizací a které se církev od svého založení snaží skrývat. Tajemství třináctého apoštola celokart. vazba s př ... Benoit - Tajemství třináctého apoštola - Praha - Sbazar.cz ... . Tajemství třináctého apoštola celokart. vazba s př...SOUVISEJÍCÍ KNIHY