Byt v Paříži

Byt v Paříži - Guillaume Musso | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Guillaume Musso
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Byt v Paříži.pdf


Chcete si knihu přečíst?Byt v Paříži ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Guillaume Musso. Číst Byt v Paříži Online je nyní tak snadné!

POPIS


Přečetla si knihkupkyně z Benešova Náhoda nebo osud, svede dohromady dva cizí lidi, kteří si pronajmou na vánoce byt v Paříži. Byt je natolik uchvátí, že začnou pátrat po lidech, kteří v něm žili i po jejich osudech, které se nakonec ukážou spletitější, než se na první pohled zdá. Postupem času zjišťují, co se s těmito lidmi stalo. Pátrají nejen po ztracených obrazech, které mají nevyčíslitelnou hodnotu, protože byly nakresleny v posledních dnech malířova života, ale také po dalších okolnostech kolem jeho uneseného syna. Možná, že chvílemi budete mít pocit, že stoprocentně víte, jak to celé dopadne,ale kniha vás vždy vyvede z omylu a překvapí nečekaným zvratem, který i mě samotnou překvapil. Název knihy zdánlivě ukazuje na román pro ženy, ale není tomu tak, jak by si snad někdo mohl myslet. Kniha se mi velmi dobře četla, celou bych ji popsala stylem "dokud ji nedočtete, tak ji neodložíte". Doporučuji.


...t v Paříži Přidat komentář. Moncele ... Byt v Paříži / Nejlevnější knihy ... . 3 05. dubna. O autorovi, ani o knize jsem si předem nic moc nezjišťovala, podle názvu jsem tipovala spíše na nějakou romantickou zápletku. ... Byt v Paříži Guillaume Musso. 3,5 ( 2) Napínavý román nejprodávanějšího francouzského autora současnosti. Policistka Madeline a spisovatel Gaspard nemají nic společného - dokud si omylem nepronajmou stejný jednopokojový byt v Paříži, jenž navíc ukrývá záhadnou minulost slavného malíře. Namísto očekávaného klidu ... Pokud ... Reality a nemovitosti Paříž » Rellox ... . Namísto očekávaného klidu ... Pokud vezmeme v potaz průměrný měsíční plat, nejdéle budete vydělávat na byt v Paříži. Průměrná měsíční mzda je, v přepočtu na české koruny, cca 65.000 CZK/měsíc. Na jižním okraji širšího centra Paříže, 7 km od Eiffelovy věže, pořídíte byt o dispozici...SOUVISEJÍCÍ KNIHY