Vyvolený královnou

Vyvolený královnou - Anna Hromádková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Anna Hromádková
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vyvolený královnou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vyvolený královnou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Hromádková. Číst Vyvolený královnou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Aron Dorembwell, který se před lety objevil u dveří sirotčince, se stal jen opuštěným, lehkomyslným klukem, přežívajícím v temném městě Meenare, na Teromském poloostrově, ovládaném králem Deltarixem. Dosud byl jeho život naprosto obyčejný, ale věci se převrátí naruby, když mu neznámá dívka zachrání život a on se náhle ocitne na cestě, na které je důležitý nejen pro sebe, ale pro celý svět. Se skrytou pravdou na Arona však padá tíha zodpovědnosti. Stává se Vyvoleným královny zaniklého rodu, který se vydral zpět na povrch a připravuje pomstu. Aron už jen nepřežívá, bojuje za život, život mnoha jiných, za svou lásku a za svůj rod.


...Vyvolený královnou je v. Přečtených: 1x: Chystám se číst: 3x: Nápověda - Podmínky užit ... Nakladatelství Petrklíč | Dobré Knihy.cz ... ... Vyvolený královnou - Hromádková, Anna ; - Aron Dorembwell, který se před lety objevil u dveří sirotčince, se stal jen opuštěným lehkomyslným klukem, přežívajícím v temném městě Meenare na Teromském poloostrově, ... Vyvolený královnou Autor: Hromádková, Anna Nakladatel: Petrklíč EAN: 9788072296767 ISBN: 978-80-7229-676-7 Popis: 1× kniha, brožovaná, 256 stran, česky Rozměry: 14 × 20,5 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Aron Dorembwell, který se před lety objevil u dveří sirotčince, se stal jen opušt ... Vyvolený královnou - Anna Hromádková | Knihy.ABZ.cz ... . vydání) Aron Dorembwell, který se před lety objevil u dveří sirotčince, se stal jen opuštěným, l...SOUVISEJÍCÍ KNIHY