Arktida a Antarktida: Život ve věčném ledu

Arktida a Antarktida: Život ve věčném ledu - Karoline Stürmer | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Karoline Stürmer
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Arktida a Antarktida: Život ve věčném ledu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Arktida a Antarktida: Život ve věčném ledu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karoline Stürmer. Číst Arktida a Antarktida: Život ve věčném ledu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha shrnuje pro čtenáře všech věkových kategorií vše zajímavé a podstatné, co dosud o těchto fantastických ledových světech víme. Vypráví jak o přírodních silách a jevech, tak o živých obyvatelích z rostlinné a živočišné říše - od řas a mechů až po skutečné podmořské obry, několikasettunové kytovce. Nechá zaznít i autentickým výpovědím přímých účastníků expedic, napříkla kapitána ledoborce ši radisty na antarktické výzkumné stanici.Ponořme se i my do netušených hloubek polárních moří a doprovázejme experty třeba za tučňáky, nejoblíbenějšími ptáky Antarktidy, nebo za stále hladovými a nebezpečnými arktickými ledními medvědy. Vydejme se na výzkumnou plavbu, jejíž cíl leží v neznámu.


... a Antarktida Život ve věčném ledu. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Kniha: Atlas vědy a techniky | Knihy.ABZ.cz ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kniha shrnuje pro čtenáře všech věkových kategorií vše zajímavé a podstatné, co dosud víme o fantastických ledových světech Arktidy a Antarktidy. Vypráví jak o přírodních silách a jevech, tak o živých obyvatelích z rostlinné a živočišné říše - od řas a mech ... Arktida a Antarktida - život ve věčném ledu - Sturmerová ... ... . Vypráví jak o přírodních silách a jevech, tak o živých obyvatelích z rostlinné a živočišné říše - od řas a mechů přes lední medvědy a tučňáky až po skutečné podmořské obry, několikasettunové kytovce. Arktida a Antarktida - život ve věčném ledu - Sturmerová Stav: čtena pouze jednou, od té doby jen stojí v knihovně, výborný stav Ruším svou obrovskou sbírku knih. Pří...SOUVISEJÍCÍ KNIHY