Silná trojka

Silná trojka - Laura Lippman | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Laura Lippman
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Silná trojka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Silná trojka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Laura Lippman. Číst Silná trojka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tři dívky jsou nerozlučné kamarádky už od třetí třídy – sportovkyně Josie; originální, přímá a nápady sršící Perri a půvabná Kat, které ovšem nechybí ani bystrý mozek, důstojnost a dokořán otevřené srdce. Poslední den na střední škole je i jejich posledním společným dnem, protože jedna z nich přinese do školy zbraň, aby tak ukončila podivnou roztržku, k níž mezi nimi došlo. Policisté najdou na místě činu dvě zraněné dívky. Jedna z nich je v tak kritickém stavu, že nemá naději na přežití. Třetí dívka je mrtvá, střelená přímo do srdce.Tato tragédie se stala na Glendaleské střední škole na předměstí Baltimoru, baště společensky dobře situovaných obyvatel, kteří se ještě nestačili vzpamatovat z nedávné, i když poněkud pochopitelnější tragédie, k níž v Glendale došlo. Otřesení rodiče, učitelé, úřednice školy i studenti se musí pustit do ozdravného procesu, který se skládá z odpovědí na ty nejběžnější otázky – odpovědí, které vedou k jedné dívce a jedné rodině a vyloučí všechny ostatní.Pro seržanta Harolda Lenhardta z oddělení vražd je tento případ nepochopitelnou záhadou, kterou navíc komplikuje rezervovaný přístup obyvatel tohoto předměstí, kteří nechtějí uvěřit tomu, co se stalo. Jediným svědkem tragédie, který je schopen vypovídat, je dívka, která s typickou zarputilostí teenagera odmítá říct pravdu.Co skrývá? Snaží se chránit sebe, nebo někoho jiného? I nejprostší tajemství mohou zabíjet – zabíjet znovu, když se jim nikdo nedokáže postavit tváří v tvář.


... by Jirí Chlumský. With Zlata Adamovská, Dana Morávková, Brano Holicek, Kamila Kikincuková ... Silná trojka... číslo 4 / Zboží prodejce Jarmila ... ... . "Ordinace v ruzové zahrade 2" Silná trojka (TV Episode 2015) on IMDb: Movies, TV, Celebs, and more... SILNÁ TROJKA Absolútnou nutnosťou na leto je mať ten najlepší módny doplnok... a samozrejme na sebe! Noste krásne pevnú a zdravo opálenú pokožku nech každí žiarli trocha!Soaphoristická zostava sa postará o naše krivky, aby každá silueta vynikla a žiarila. BRONZTONE - FIRMTONE - BRONZILLA Tri unikátne výrobky na báze organických olejov najvyšš ... Silná trojka - Program.sk ... . BRONZTONE - FIRMTONE - BRONZILLA Tri unikátne výrobky na báze organických olejov najvyššej kvality ... Facebook : https://goo.gl/QKBg...SOUVISEJÍCÍ KNIHY