Oceán: Poslední divočina světa

Oceán: Poslední divočina světa - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Oceán: Poslední divočina světa.pdf


Chcete si knihu přečíst?Oceán: Poslední divočina světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Oceán: Poslední divočina světa Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nejnovější rodinná encyklopedie Oceán, navazující na již vydané publikace Zvíře, Země, Člověk, Česko, Rostliny a Vesmír, je jedinečnou výpravou za poznáním fascinujícího světa moří a oceánů. Čtenář nahlédne do světa, s nímž většinou nemá žádnou vlastní zkušenost - seznámí se s geologií oceánského dna, s mechanismem vzniku přílivu, mořských proudů, vln, hurikánů a tajfunů i s celoplanetární vzdušnou a vodní cirkulací. Bezmála polovina knihy je věnována živému oceánu - rostlinám, houbám a zejména živočichům těch nejroztodivnějších tvarů a barev i způsobů života. V závěru knihy je připojen atlas všech světových oceánů s označením všech pojmenovaných útvarů a oblastí.


... vládnou planetě Zemi. Jsou kolébkou života, hlavním činitelem ovlivňujícím podnebí a životně důležitým, avšak stále křehčím zdrojem pro člověka ... Kniha Ptáci - obrazová encyklopedie ptáků celého světa ... ... . Obrazová encyklopedie Oceán je jedinečnou výpravou za poznáním fascinujícího prostředí moří a oceánů. Seznamuje s geologií oceánského dna, s mechanismem vzniku přílivu, mořských proudů, vln ... Oceán Poslední divočina světa. Přidat recenzi Recenze v médiích (1) Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostup ... Oceán: Poslední divočina světa - KOSMAS.cz ... . Přidat recenzi Recenze v médiích (1) Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kniha Oceán - Poslední divočina světa Přid...SOUVISEJÍCÍ KNIHY