Keltika: Merlinův kodex 2.

Keltika: Merlinův kodex 2. - Robert Holdstock | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Robert Holdstock
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Keltika: Merlinův kodex 2..pdf


Chcete si knihu přečíst?Keltika: Merlinův kodex 2. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Holdstock. Číst Keltika: Merlinův kodex 2. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Staletí předtím, než se setká s Artušem, kráčí Merlin světem, věčně mladý, poutník po cestách magie a poznání. Při svém putování se setká s Iásonem pátrajícím po zlatém rounu a přidá se k jeho výpravě. Za své rozhodnutí jednou draze zaplatí.O stovky let později uslyší Merlin volání lodi v jezeře na dalekém severu. Tou lodí je Argó a Iáson na její palubě stále oplakává své syny, které považuje ze mrtvé. Ale smrtí nic nekončí a Merlinova cesta na sever vede ke vzkříšení lodi i jejího kapitána, k nové výpravě s novými druhy a novému cíli - nalezení Iásonových synů.Keltika je první kniha série Merlinova kodexu. Merlinova cesta, začínající na mrazivém severu a pokračující přes strašidelný ostrov Artušova království a hluboké lesy do prastarých svatyní antického Řecka, je bohatá na události, mistrně vykreslené postavy a dějové zvraty. V Keltice se mísí rozměry epické ságy s tajemstvím a magií fantasy.


... série Merlinův kodex. Staletí předtím, než se setká s Artušem, kráčí Merlin světem, věčně mladý, poutník po cestách magie a poznání ... Robert Holdstock | OSOBNOSTI.cz ... . Při svém putování se setká s Iásonem pátrajícím po zlatém rounu a přidá se k jeho výpravě. Za své rozhodnutí jednou draze zaplatí. SERIE: Merlinův kodex [1] Keltika [2] Železný grál [3] ... Keltika. Jiné ocenění : 2004 - Imaginaire Award - Roman étranger - vítěz. Staletí předtím, než se setká s Artušem, kráčí Merlin světem, věčně mladý, poutník po cestách magie a poznání. Při svém putování ... Celticum. Code Merlin / Keltika. Kodex Merlina: Kholdstok ... ... . Staletí předtím, než se setká s Artušem, kráčí Merlin světem, věčně mladý, poutník po cestách magie a poznání. Při svém putování se setká s Iásonem pátrajícím po zlatém ... Keltika je první kniha ze třídílného cyklu přirozeně myšlenkově odštíplého od Holdstockovy slavné lesní epo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY